Kuidas peita mänge, mida Steam'is mängite

Steam jagab vaikimisi teie mängutegevust. Kui sa mängidHello Kitty: Saare seiklus või Halvad rotid, võiksite oma mängimist saladuses hoida. Siit saate teada, kuidas oma Steami tegevust sõprade eest varjata.

Peida mängitud mängud oma Steam-profiilist

Teie Steami profiililehel on tavaliselt loetletud kõik mängitud mängud ja näidatud mitu tundi olete kõigis veetnud, keskendudes sellele, mida olete viimase kahe nädala jooksul mänginud.

Varem olid auruprofiilid vaikimisi avalikud, kuid Valve muutis need vaikimisi privaatseks. Sellegipoolest olete võib-olla avalikustanud koostöö kolmanda osapoole teenusega, mis loeb teie Steami profiililt teavet, näiteks IsThereAnyDeal, mis otsib teie soovide loendit mängude jaoks ja annab teada, kas neid müüakse teistes mängupoodides.

Steamis oma profiilile juurdepääsemiseks hõljutage kursorit ülemisel ribal oma kasutajanime kohal ja klõpsake nuppu „Profiil”.

Profiili muutmiseks klõpsake lehe paremas servas olevat nuppu „Muuda profiili”.

Steami profiili privaatsussuvandite leidmiseks klõpsake oma lehe paremas servas valikul „Minu privaatsusseaded”.

Kohandage siin privaatsusseadeid, et juhtida seda, mida inimesed näevad. Mängude peitmiseks on teil kaks võimalust.

Mänguteabe peitmiseks määrake „Mängu üksikasjad” olekuks „Privaatne”. Isegi teie sõbrad ei näe teie mänge, teile kuuluvaid mänge ega mänge, mille olete soovinimekirja lisanud. Nad näevad endiselt teie sõprade loendit, inventari, kommentaare ja muud teavet, olenevalt sellel lehel valitud suvanditest.

Saate ka kõik lihtsalt peita, määrates suvandi Minu profiil privaatseks. Kui te seda teete, ei näe keegi kogu teie profiililehte. Võite valida ka „Ainult sõbrad” ja ainult teie Steami sõbrad näevad teie profiili.

Peida mängutegevused Steam Chatist

Kui teil on ainult piinlik praegu mängitava mängu pärast - võib-olla pole teil vahet, kas see on teie profiililehel kirjas, kuid te ei soovi, et kõik sõbrad saaksid teate, et olete mängimist alustanud mängu või näete, et mängite seda nende sõprade nimekirjas - saate Steam-vestluses minna võrguühenduseta või muutuda nähtamatuks.

Selleks klõpsake auru kaudu valikut „Sõbrad ja vestlus”, klõpsake oma kasutajanime ja valige „Võrguühenduseta” või „Nähtamatu”. Teie sõbrad ei näe praegu mängitavat, kuigi see teave kuvatakse endiselt teie profiililehel.

Pange tähele, et kui määrate oma mängu üksikasjad privaatseks, ei lase teie sõbrad teie mänge näha, isegi kui olete Steami vestluses võrgus.

Peida või eemalda mängud oma aurukogust

Kui soovite mängu oma arvutis Steami teegi eest peita, saate selle seada olekule "Peidetud" või selle oma Steami teegist eemaldada.

Inimesed, kellel on juurdepääs teie profiili mängude üksikasjadele, näevad endiselt mängus olevaid saavutusi ja mänguaega. Igaüks, kellel on juurdepääs teie arvutile, ei näe mängu teie tavalises Steami teegis.

Kuna Steam pakub nüüd ainult täiskasvanutele mõeldud mänge ja muud mittetöötavat (NSFW) materjali, muutub mängitavate mängude peitmise võimalus ainult olulisemaks. Kuid see on kasulik isegi siis, kui olete mänginud muid mängeHalvad rotid, mida te ei soovi, et keegi teine ​​teaks.

SEOTUD:Mängu varjamine või eemaldamine aurukogust


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found