Kuidas muuta Chrome'i vaikekeelt

Google Chrome Windowsile ja Chrome OS võimaldab teil muuta selle kasutajaliidese keelt enam kui 100 saadaoleva keele vahel. Seega, kui soovite, et Chrome'i seaded ja menüüd ilmuksid muus keeles, saate vaikekeelt muuta järgmiselt.

MacOSi, Linuxi, iPhone'i, iPadi ja Androidi kasutajad peavad muutma süsteemi vaikekeelt, et Chrome'i keel järgiks seda eeskuju.

Selle juhendi jaoks kasutame Google Chrome'i Windowsis. Chrome'i vaikekeele muutmine Chrome OS-is on aga praktiliselt identne.

Esimene asi, mida soovite teha, on Chrome'i käivitamine, klõpsake menüüikooni ja seejärel valikut „Seaded”. Teise võimalusena võite tippidakroom: // seaded / otse aadressiribale.

Kui olete menüüs Seaded, kerige allapoole ja klõpsake nuppu „Täpsem”.

Kerige veel natuke allapoole, kuni näete pealkirja Keeled. Sätte laiendamiseks klõpsake nuppu „Keel”.

Kui seade laieneb, klõpsake eelistatud keele kõrval kolmel punktil ja märkige seejärel ruut „Kuva Google Chrome selles keeles”.

Kui soovite, et Chrome tõlgiks Interneti-lehe kindlasse keelde, klõpsake menüüikooni ja tehke linnuke „Paku lehtede tõlkimist selles keeles”.

Alati, kui külastate mõnda lehte, küsib Chrome teile sõnumi, milles küsitakse, kas soovite, et leht tõlgiks teie valitud keelde.

SEOTUD:Tõlke sisse- või väljalülitamine Chrome'is

Kui keelt, milles soovite Chrome'i kuvada, pole loendis, klõpsake nuppu „Lisa keeli”.

Ilmuvas aknas saate kas keelt otsida või loendit sirvida ja märkida selle kõrval olev ruut. Pärast kõigi keelte kontrollimist, mida soovite kasutada, klõpsake akna sulgemiseks nuppu „Lisa”.

Kui olete valinud keele, milles soovite Chrome'i kasutajaliidest kuvada, peate nende muudatuste jõustumiseks brauseri taaskäivitama. Klõpsake käsul „Taaskäivita”.

Pärast Chrome'i taaskäivitamist avaneb brauser teie eelistatud keeles. Kui soovite Chrome'i teiseks keeleks muuta või eelmise juurde tagasi minna, minge keele seadetesse ja valige mõni teine.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found