Kuidas varundada ja taastada oma Android-telefoni TWRP-ga

Kui juurdute, vilkute kohandatud ROM-e ja muudel juhtudel mängite Androidi süsteemiga, võivad paljud asjad valesti minna. Enne alustamist peaksite teadma, kuidas TWRP taastekeskkonnaga telefoni varundada ja taastada.

Kui olete siin, olete tõenäoliselt juba lugenud meie juhendeid selle kohta, kuidas avada alglaadur ja installida TWRP taastamine. Kui te pole seda teinud, peate kõigepealt need mõlemad toimingud sooritama - see on juhend TWRP-i kasutamiseks, kui see on loodud ja käivitatud.

TWRP teeb nandroidi varukoopiad, mis on teie süsteemi peaaegu täielikud pildid. Selle asemel, et neid üksikute failide või rakenduste taastamiseks kasutada, kasutate telefoni taastamiseks nandroidi varukoopiaid täpselt olek, milles see varundamise ajal oli: Androidi versioon, teie taustpilt, avaekraan, kuni tekstisõnumiteni, mille olete lugemata jätnud.

SEOTUD:Kuidas avada oma Android-telefoni alglaadur, ametlik viis

See tähendab, et nandroidi varundamine ei toimi, kui proovite ainult teatud elemente taastada. Kui soovite näiteks taastada rakendused vanalt ROM-ilt uuele ROM-ile, peate selle asemel kasutama midagi sellist nagu Titanium Backup. TWRP on mõeldud kogu süsteemi täielikuks varundamiseks ja taastamiseks.

Kuidas teha TWRP-s Nandroidi varukoopia

Kui hakkate Androidi süsteemiga jamama - juurdumine, kohandatud ROMide vilkumine ja nii edasi - peaksite kõigepealt TWRP-s nandroidi varukoopia tegema. Sel viisil saate midagi taastada, kui midagi valesti läheb.

Selleks käivitage TWRP-i taastamine. Selle tegemine on igas telefonis veidi erinev - näiteks peate võib-olla hoidma toitenuppu ja helitugevuse vähendamise nuppe samaaegselt ning seejärel kasutama helitugevusklahve „Taasterežiimi” käivitamiseks. Google'i juhised teie konkreetse mudeli kohta, kuidas seda teha.

Kui olete seda teinud, tervitatakse teid tuttava TWRP avakuvaga. Klõpsake nuppu Varundamine.

Ilmub järgmine ekraan. Varukoopiale äratuntava nime andmiseks puudutage ülaosas riba „Nimi”. Ma kasutan tavaliselt praegust kuupäeva ja seda, mida ma tegin, kui varundasin - nagu 2016-01-25 - eeljuur või 2016-01-25 - eeltsüanogeenmod. Märkige lahtrid Boot, System ja Data ning varundamiseks pühkige riba allosas.

MÄRKUS. Varukoopiad on üsna suured, nii et kui ilmub viga, et ruumi pole piisavalt, peate enne jätkamist mõned asjad oma sisemälust või SD-kaardilt kustutama.

Varundamine võtab aega paar minutit, seega olge kannatlik. Kui see on lõppenud, võite TWRP-i peamenüüsse naasmiseks puudutada nuppu „Tagasi” või Android-i taaskäivitamiseks nuppu „Taaskäivitage süsteem”.

Kui TWRP küsib, kas soovite oma telefoni juurida, valige „Ära installi”. Parem on SuperSU uusimat versiooni ise välgutada, mitte lasta TWRP-l seda teie eest teha.

Kuidas taastada TWRP-s olevast Nandroidi varukoopiast

Kui peate kunagi eelmisest varukoopiast taastama, on see lihtne. Käivitage seade TWRP-sse ja puudutage avakuval nuppu „Taasta”.

TWRP kuvab teile teie varasemate varukoopiate loendi. Puudutage soovitud ja näete järgmist ekraani. Veenduge, et kõik ruudud oleks märgitud, ja pühkige taastamiseks riba.

Taastamine võtab paar minutit, kuid kui see on lõppenud, saate telefoni Android-i taaskäivitada.

Veelkord, kui see palub teil juurida, puudutage kindlasti käsku "Ärge installige".

Androidi juurde naastes peaksite avastama, et kõik on täpselt nii, nagu te selle varundamise ajal jätsite.

Nandroidi varukoopiate tegemine on lihtne protsess, kuid see on ülioluline, kui plaanite süsteemi kohandada. Tehke alati, alati, enne kui midagi teete, varundage nandroid. Kui midagi läheb valesti, saate alati taastada ilma takti vahele jätmata.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found