Kuidas lisada WiFi lauaarvutisse

WiFi on lauaarvutites üha tavalisem, kuid mitte kõigil lauaarvutitel. Lisage WiFi ja saate Interneti-ühenduse juhtmevabalt ühendada ning oma teiste seadmete WiFi-levialasid majutada.

See on lihtne ja odav protsess. Osta õige väike adapter ja saate selle isegi kaasa võtta, lisades kiiresti WiFi igale töölauale, ühendades väikese seadme selle USB-porti.

Miks võiksite seda teha

Kui olete oma praeguse Etherneti ühendusega rahul, pole kaableid vaja visata ja juhtmeta ühendada. Vanad head Etherneti kaablid on endiselt kasulikud, pakuvad kiiremat kiirust, väiksemat latentsusaega ja usaldusväärsemaid ühendusi kui WiFi.

WiFi eeliseid on raske eirata isegi lauaarvutis. WiFi abil saate oma lauaarvuti paigutada oma koju või kontorisse kõikjal, kui läheduses on pistikupesa. Seejärel saate selle ühendada oma ruuteriga ilma Etherneti kaablit kasutamata. WiFi lisamine lauaarvutisse võib olla kasulik ka siis, kui sellel on juba Etherneti ühendus. WiFi abil saate hostida arvutis WiFi-leviala, mis võimaldab teistel seadmetel Interneti-ühenduse kaudu ühendust luua.

SEOTUD:Kuidas muuta oma Windowsi arvuti WiFi-leviala

Lihtne meetod: USB-Wi-Fi-adapter

SEOTUD:Kuidas lisada Bluetoothi ​​arvutisse

Nii nagu saate vanasse arvutisse lisada Bluetoothi, ühendades selle USB-porti väikese Bluetooth-dongli, saate arvutile lisada ka WiFi-ühenduse, ühendades väikese väikese dongli USB-porti. See on lihtne ja odav variant.

SEOTUD:Kuidas häälestada Raspberry Pi Wi-Fi käsurea kaudu

Amazonist saate osta USB-Wi-Fi adapteri kõigest 10 dollari eest. See on lihtne viis WiFi lisamiseks mis tahes arvutisse. Võite jätta seadme USB-varupessa ja unustada, et see on olemas, või võtta selle kaasa, et saaksite WiFi lisada igasse kohatud lauaarvutisse. See on ka suurepärane viis WiFi lisamiseks Raspberry Pi-le.

Paigaldage sisemine WiFi-kaart

Samuti saate oma arvutile lisada WiFi-kaardi. See hõlmab arvuti avamist ja seejärel spetsiaalse sisemise WiFi-kaardi installimist PCI Expressi pesasse, PCI Express Mini pesasse või midagi muud sarnast. Eeldades, et teie arvuti on loodud hõlpsasti avamiseks ja sellel on laienduskaardi jaoks varupesa, peaks see hästi töötama.

Spetsiaalse sisemise WiFi-kaardi kasutamise eeliseks on see, et sellel on potentsiaalselt parem vastuvõtt kui väikese USB-dongli abil - enamasti seetõttu, et sisemine versioon võib sisaldada suuremat antenni, mis jääb arvuti tagaküljest välja.

Eeldage, et maksate Amazonis sisemise WiFi-kaardi eest kuskil 15–35 dollarit. Enne selle ostmist veenduge, et teie arvutil on vastavat tüüpi vaba pesa ja kas teil on mugav seda ise installida. Eeldades, et saate arvuti hõlpsalt avada, peaks see lihtsalt olema selle väljalülitamine, korpuse avamine, kaardi pesasse ühendamine (ja kruviga kinnitamine, korpuse sulgemine ja käivitamine).

Kui olete lõpetanud, saab teie arvuti WiFi-ühenduse luua nagu teie keskmine sülearvuti. Võimalik, et peate esmalt installima oma WiFi-riistvaraga kaasas olnud draiverid.

Pildikrediit: miniyo73 Flickris, Clive Darra Flickris, Bastiaan Flickris


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found