Kuidas eemaldada duplikaatlaule iTunesist

Kui laadite palju alla väljaspool iTunes'i poodi, võivad teie teegi lood segadusse ajada, jättes teile duplikaatalbumid. Kui soovite teada, kas olete midagi kaks korda alla laadinud, on seda iTunes'is lihtne öelda.

Kuva dubleerivad üksused iTunes'is

Avage iTunes Dockist või oma rakenduste kaustast. Hõljutage ülemisel menüüribal menüüs Fail käsku „Teek” ja valige rippmenüüst käsk „Kuva dubleerivad üksused”.

See kuvab loendi üksustest, millel on sama nimi ja esitaja, nii et siin ei kuvata kahte sama nimega lugu erinevatelt inimestelt.

Album, pikkus ja sisu saab olla erinevad, mis võib tekitada teatud segadust. Kõik selles loendis olevad asjad pole õigusrikkujad, seega ei peaks te lihtsalt kõike kustutama minema.

Näiteks kuvatakse siin kompileeritud ja parimaid albumeid, mis kureerivad selle esitaja lugusid, kui teil on ka originaaleksemplar. Kui esitaja paneb hilisemale albumile loo uuendatud versiooni, ilmub see ka siin, eeldades, et sellel on sama nimi. Kui teil on mõlemad versioonid, kuvatakse ka lisalugusid sisaldavate albumite „Premium” väljaanded. Mõlemal juhul võiksite jätta osa iTunes'i väidetavatest lugudest duplikaatideks, seega kontrollige enne midagi kustutamist veel kord.

Kuid te ei soovi kunagi kõike valida ja kustutada, sest selles loendis kuvatakse loo mõlemad eksemplarid. Mitme üksuse valimiseks peate all hoidma Command ja klõpsama käsitsi igal laulul, millest soovite lahti saada.

See on tüütu, kuid pole ühtegi kiiremat viisi, mis võtaks arvesse kõiki võimalikke põhjuseid, miks teil duplikaadid on. Kui olete kõik valinud, saate paremklõpsata ja valida „Kustuta kogust”, et valitud üksused eemaldada.

Ekraani ülaosas saate muuta vaaterežiimi väärtuseks „Sama album”, mis kitsendab seda palju rohkem ja lahendab suurema osa probleemidest eraldi albumitega.

Selles loendis olevad üksused on tõenäoliselt impordiprobleemid ja tavaliselt saate suurema osa duplikaatidest muretult eemaldada.

Hulgimuutmine

Kui soovite duplikaatlaule alles jätta, kuid muudate albumit, milles need sisalduvad, saate seda teha hulgimuutmisega. Valige Command + klõpsuga mitu laulu, mida soovite muuta, seejärel paremklõpsake valitud üksusi ja klõpsake kontekstimenüüs valikut "Hangi teavet".

See kuvab viivituse, mis annab teile teada, et proovite mitut üksust muuta. Selle varjamiseks võite tulevikus vajutada nuppu "Ära küsi uuesti".

Infokuvale liikumiseks klõpsake nuppu „Muuda üksusi”. Siit saate teha muudatusi nendes kastides ja need rakendatakse igale teie valitud laulule. Kui muudate albumit, sorteeritakse lood uueks albumiks, ehkki peate võib-olla albumi kujunduse jaotise „Kujundused” juurde lisama.

Olge siin teavet muutes ettevaatlik, sest kui midagi segamini ajada, on raske kõike oma kohale tagasi sorteerida. Üks tüütu asi on lugude numbrid, mida ei saa hulgimuudatuses redigeerida. Kui teie reanumbrid pole paigas, peate neid käsitsi ükshaaval muutma, mis võib võtta aega.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found