Kuidas saada Android-seadmesse HTC Sense Weather & Clock Widget

Androidi operatsioonisüsteem on loonud mõned ikoonilised kujundused. Üks silmatorkavamaid Androidi päevi oli vidin HTC Sense Weather & Clock. Kui mäletate seda klassikalist vidinat hea meelega, saate seda täna kasutada oma Android-nutitelefonis.

Nende vidinate kasutamiseks pole teil vaja HTC-telefoni. Kolmandate osapoolte arendajad on loonud vidina HTC Weather & Clock kõigile kasutamiseks. Kõik, mida peate tegema, on need Google Play poest alla laadida.

Mõistlik klapp ja ilm

Esimene vidin, mida proovime, kannab nime "Sense Flip Clock & Weather". Selle mudeli aluseks on vidina HTC Sense varased versioonid. Installige rakendus Play poest oma Android-seadmesse ja avage see alustamiseks.

Esmalt peate ilma ilmumiseks rakendusele loa andma. Puudutage nuppu „OK”.

Andke rakendusele jätkamiseks eelistatud luba. Kui soovite, et vidin kuvaks alati kõige täpsemat ilma, peate minema menüüsse Seaded ja andma rakendusele loa kogu aeg oma asukohale juurde pääseda.

Nüüd näete üsna tüüpilist ilmarakenduse liidest, kuid mida me taga ajame, on vidin. Menüü kuvamiseks avage telefoni või tahvelarvuti avakuva ja puudutage pikalt tühja kohta.

Sõltuvalt teie kasutatavast avakuva kanderaketist võib menüü kuvada erinev. Otsige üles „Lisa vidinaid” või „Vidinad” ja valige see.

Kerige vidinate loendis ja leidke „Sense Flip Clock & Weather”. Valida saab erinevate vidinate suuruste vahel. Puudutage pikalt seda, mida soovite kasutada.

Lohistage vidin avaekraanil soovitud kohta ja laske see oma kohale visata.

Sense V2 klapp ja ilm

Järgmine vidin, mida proovime, kannab nime "Sense V2 klapp ja ilm". Selle mudeli aluseks on vidina HTC Sense hilisemad versioonid. See on natuke moodsama välimusega.

Installimiseks installige rakendus Google Play poest ja avage see.

Nagu eelmine vidin, peame ka ilma kuvamiseks andma sellele juurdepääsu asukohale. Puudutage jätkamiseks nuppu „OK”.

Valige eelistatud asukohale juurdepääsu luba.

Järgige eelmise vidina juhiseid, et minna avakuvale, avada menüü „Vidin”, leida valik „Sense V2 klapp ja ilm” ning kukutada see nutitelefoni või tahvelarvuti avakuvale.

See on kõik, mis seal on! Nüüd on teie avakuval klassikaline Androidi nostalgia.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found