Kuidas kasutada Safari privaatset sirvimist iPhone'is või iPadis

Mõnikord soovite mõnda veebisaiti kontrollida, jätmata sellest oma iPhone'is või iPadis arvestust. Õnneks sisaldab Safari eraviisilise sirvimise režiimi just selleks. Siit saate teada, kuidas seda kasutada.

Mis on privaatse sirvimise režiim?

Kui kasutate oma iPhone'is või iPadis eraviisilise sirvimise režiimi, ei salvesta Safari teie sirvimisajalugu, automaatse täitmise vormi teavet, muudatusi küpsistes ja hiljutisi otsinguid, kui sulgete iga privaatse sirvimise akna.

Privaatse sirvimise režiim ei kaitse siiski teie sirvimisajalugu võrgu hosti (näiteks teie ettevõtte või kooli), Interneti-teenuse pakkuja või veebisaitide eest, mis võivad teie saitide jälgimiseks teie IP-aadressi kasutada.

SEOTUD:Paljude võimaluste veebisaidid jälgivad teid veebis

Kuidas kasutada iPhone'is privaatset sirvimisrežiimi

Esiteks avage Safari. Kui te ei näe ekraani allosas tööriistariba, puudutage selle ilmutamiseks üks kord. Seejärel puudutage nuppu „Uus aken”. Tundub, et kaks ruutu kattuvad üksteisega.

Näete aknahalduse kuva pisipiltide loendiga, mis esindab kõiki teie avatud brauseriaknaid. Puudutage sellel ekraanil alumises vasakpoolses nurgas nuppu „Privaatne”.

Privaatse sirvimise režiim on nüüd lubatud. Uue privaatakna avamiseks puudutage ekraani allosas olevat plussmärki (+).

Sealt saate tippida ülaosas asuvale ribale suvalise aadressi või navigeerida, puudutades oma lemmikuid. Erarežiimis saate kasutada Safarit nagu tavaliselt, kuid see ei hoia teie tegemistes kohalikku arvestust.

Kui olete valmis ja soovite privaatsest sirvimisrežiimist väljuda, puudutage uuesti nuppu „Uus aken”, seejärel puudutage vasakus alanurgas nuppu „Privaatne”. Lülitute tagasi mitte-privaatsele režiimile.

Pidage meeles, et tagasilülitamine ei sulge teie privaatse sirvimise aknaid. Privaatse sirvimise akendest vabanemiseks peate uuesti lubama privaatse sirvimise režiimi ja klõpsama iga akna pisipildi vasakus ülanurgas oleval nupul "X", kuni need kõik kaovad.

Kuidas kasutada iPadis privaatset sirvimisrežiimi

Privaatne sirvimine iPadis töötab samamoodi nagu iPhone'is, kuid seda võimaldavad nupud asuvad ekraanil erinevates kohtades. Privaatse sirvimise aktiveerimiseks käivitage esmalt Safari. Kui te ei näe ekraani ülaosas tööriistariba, puudutage selle ilmumiseks üks kord ükskõik kus. Seejärel puudutage paremas ülanurgas nuppu „Uus aken”.

Puudutage Safari akende haldamise ekraanil paremas ülanurgas olevat nuppu „Privaatne”.

Kui privaatrežiim on lubatud, puudutage uue akna lisamiseks tööriistariba nuppu pluss (+). Sealt saate Safarit kasutada nagu tavaliselt.

Kui soovite iPadis privaatsest sirvimisest väljuda, puudutage lihtsalt uuesti uut nupuakent (kaks kattuvat ristkülikut) ja puudutage valikut „Privaatne”.

Kuid pidage meeles: kui lülitate lihtsalt privaatrežiimist välja, hoiab Safari teie privaataknaid taustal avatud, kuni käivitate uuesti privaatse sirvimise režiimi. Kui soovite kõigist oma privaatse sirvimise akendest vabaneda, lülitage tagasi privaatrežiimile, puudutage nuppu Uus aken ja sulgege iga aken väikse tähega X iga pisipildi nurgas. Head sirvimist!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found