Kuidas Windowsi tegumiriba automaatselt peita

Igasugune monitori ruum on väärtuslik, eriti vertikaalne. Kuid Windows 10-s võtab üsna suur tegumiriba kinnisvara ka siis, kui te seda ei vaja.

Tegumiriba on lihtne peita, kui seda ei kasutata. Kõigepealt paremklõpsake tegumiriba tühjal kohal. Ilmub menüü.

Klõpsake alumist valikut „Seaded”. (Kui kasutate Windowsi vanemat versiooni, peate võib-olla klõpsama selle asemel nuppu „Eelistused”; lisateavet allpool.) Avaneb seadete vastav paneel.

Näete kahte valikut: tegumiriba peitmine töölauarežiimis ja tegumiriba peitmine tahvelarvutirežiimis. Lülitage üks või mõlemad neist valikutest sisse. Kui valite tegumiriba töölaua režiimis peitmise, kuvatakse see ainult siis, kui liigutate hiire ekraani alaossa. Nagu nii:

Kui teie Windows 10 seade on eemaldatav tahvelarvuti, võiksite lubada ka tegumiriba peitmise tahvelarvuti režiimis. Kui te seda teete, kuvatakse teie tegumiriba ainult siis, kui pühite ekraani alt üles.

Kui kasutate Windows 7 või 8, võib see protsess tunduda natuke teistsugune. Paremklõpsates tegumiribal, näete järgmist akent:

Märkige ruut „Peida tegumiriba automaatselt” ja olete valmis! Teie tegumiriba peidetakse nüüd, kuni liigutate hiire ekraani allossa, nagu allpool näidatud.

Kui tegumiriba ei peitu järjekindlalt, on siin mõned näpunäited selle parandamiseks, kui tegumiriba automaatselt ei peitu.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found