Chrome'i uue reklaamiblokeerija keelamine (teatud saitidel või kõigil saitidel)

Google Chrome'is on nüüd sisseehitatud reklaamiblokeerija, mis on loodud pealetükkivate või muul viisil tüütute reklaamide vabanemiseks, kuid lubab reklaame saitidelt, mis järgivad konkreetseid juhiseid. Kui teil pole mõtet lasta brauseril kuvatavaid reklaame juhtida, saate selle üsna lihtsalt keelata.

SEOTUD:Miks reklaamiettevõtted armastavad Google'i reklaamiblokeerijat, kuid vihkavad Apple'i privaatsusfunktsioone

Reklaamide lubamiseks on kaks võimalust: võite lubada kõik reklaamid või lisada loendisse konkreetsed saidid, kui Chrome'i reklaamiblokeerija põhjustab probleeme. Mõlemat kirjeldame selles artiklis üksikasjalikult.

Märkus. Reklaamide blokeerimine on saadaval ainult Chrome 64 ja uuemates versioonides, nii et kui te seda funktsiooni ei näe, veenduge, et teie brauser oleks ajakohane.

Kuidas lubada kõiki reklaame

Reklaamisituatsiooni juhtimiseks peate esmalt hüppama Chrome'i menüüsse Seaded. Klõpsake paremas ülanurgas kolme punkti ja valige Seaded.

Kui olete menüüs Seaded, kerige lõpuni alla ja klõpsake nuppu Täpsem.

Kerige veidi allapoole jaotiseni Privaatsus ja turvalisus. Leidke suvand Sisu seaded ja klõpsake seda.

Siin on palju võimalusi, kuid otsite valikut pealkirjaga „Reklaamid”. Andke sellele klõps.

Huvitaval kombel on see vaikimisi sisse lülitatud, kuid lüliti jätab mulje, nagu oleks see välja lülitatud. Selle asemel, et funktsioon keelata selle väljalülitamise abil, lülitute tegelikult selle juurde: „lubage reklaame”. See on omamoodi loendur, mis minult küsib.

Reklaamide lubamine kindlatel saitidel

Kui te ei soovi lubada kõigi saitide puhul kõigi reklaamide ilmumist, kuid ei pahanda seda konkreetsete saitide puhul, saate ka seda teha.

Navigeerige saidile, kus soovite kõiki reklaame näidata, ja seejärel klõpsake URL-ist vasakul asuval alal - sellel kuvatakse kas „i” mull või sõna „Turvaline”.

Klõpsake selles uues rippmenüüs valikut Saidi seaded.

Leidke kirje „Reklaamid” ja valige menüüst Luba.

Nüüdsest on kõik reklaamid sellel konkreetsel saidil lubatud, kuid pealetükkivad reklaamid on teistel endiselt blokeeritud.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found