Kümme kõige naeruväärsemalt vinge geeky Computer Pranks

Kõigile meeldib hea jant ... kui just sina pole lõbu saaja. On aeg lihvimisoskusi lihvida mitte ainult selleks, et veenduda, et olete parim, vaid et saaksite vältida teiste jantimist.

Jah, kindlasti võiksime kasutada vanu standardeid, näiteks surmaekraaniga ekraanisäästja või midagi sellist, kuid on aeg kasutada oma geekioskusi ja pakkuda midagi paremat. Mõlemad vanad lemmikud kajastame ka, kuid võib-olla keerutades. Märge: Paljud neist jantidest nõuavad füüsiliselt juurdepääsu kellegi arvutile ja paljud teised nõuavad, et nad jätaksid oma arvuti sisselogituna ja järelevalveta. Peate vastavalt sellele planeerima.

Kohustustest loobumine: hankige huumorimeelt.

Pange tühikuklahv kirjutama sõna KOSMOS

Siin on teie jaoks nutikas jant: laske ohvri arvutil iga kord tühikuklahvi vajutades sõna "KOSMOS" sisestada. Nad lähevad kaotsi, püüdes aru saada, mis maa peal toimub, ja see ei saa olla lihtsam.

Looge lihtsalt uus AutoHotkey-skript ja sisestage järgmised kaks koodirida - esimene peidab salveikooni ja teine ​​seab teksti asendamiseks kiirklahvi.

#NoTrayIcon

Tõenäoliselt soovite enne nende arvutisse panemist skriptil paremklõpsata ja kompileerida see käivitajaks. Ma ei paku selle jaoks allalaadimist! Lihtsalt kleepige see kuhugi nende arvutisse, käivitage see ja vaadake lõbu!

Mis on tõeliselt lõbus, on see, et seda katsetades kiitsin ennast kogemata - minu AHK-skriptid on salvestatud Dropboxi ja sünkroonitud kõigis arvutites ning unustasin selle oma töölauale. Oeh!

Teesklege, et installite Linuxi Live CD-ga Windowsi kasutaja arvutisse

See ei saa olla lihtsam - leidke lihtsalt keegi tööl, kes lülitab arvuti öösel välja, tuleb enne neid sisse ja käivitage Linux Live CD. Seejärel jätke oma lauale ametliku välimusega memo, kus öeldakse, et nad on uuendatud Linuxiks, ja jälgige, kuidas nad näevad vaeva, et aru saada, mida nad teevad. Ilmselt soovite muidugi installimisikoonist lahti saada.

Looge kausta moodi väljalülitamise otsetee

Seda on tõesti lihtne teha - looge lihtsalt töölaual otsetee shutdown.exe-le ja muutke seejärel ikoon tavaliseks kaustaks, nii et kui nad topeltklõpsavad kaustal, et näha, mida see võib sisaldada, saavad nad kena süsteemi selle asemel väljalülitusteade. Saate muuta väljalülitusaja tulevikuks väga kaugeks, nii et nad ei kaota ühtegi tööd, kuid enamasti saavad nad teie nohiku oskustest täieliku kasu.

shutdown -s -t 1925000 -c “Süsteemiviga: pornokausta ülekoormus”

Kui nad kasutavad XP-d, on see efekt kena ja dramaatiline ning saate isegi seiskamisajaga lõbusalt aega veeta ... Windows 7-s ei saa te ka oma geekioskusi näidata, kuid nad näevad siiski midagi, mis neid segadusse ajab.

Märge: Windows 7 või Vista puhul peate ka UAC-i keelama, muidu näevad nad viipa.

Lülitage klaviatuuripaigutus asendisse DVORAK

Kui soovite tõesti kellegagi kruvida ilma midagi installimata, lubage lihtsalt Dvoraki alternatiivne klaviatuuripaigutus, mida isegi enamik geeke ei tunne. Kui nad trükivad, läheb kõik segamini.

Avage juhtpaneel -> piirkond ja keel -> klaviatuurid -> klaviatuuride muutmine, seejärel klõpsake nuppu Lisa ja valige Dvoraki paigutus (või mõni muu juhuslik paigutus, mida soovite). Kui olete selle teinud, kasutage vaikeseadeks ülaltoodud rippmenüüd.

Tõenäoliselt soovite minna üle vahekaardile Keeleriba ja seada see ka peidetuks, nii et nad ei saa seda hõlpsasti aru.

Ühendage traadita USB-hiir / klaviatuur nende arvutisse

Tavaliselt õnnestub see paremini, kui teisel inimesel on lauaarvuti, sest saate peita traadita hiire või klaviatuuri vastuvõtja tema arvuti taha ja sisestada iga kord nii palju lisatähte või liigutada hiirt veidi. Kui teete seda õigesti, saate sellega pikka aega lõbusalt aega veeta. Suurepärane on see, et see peaks töötama peaaegu kõigi inimeste jaoks, sealhulgas inimeste jaoks, kes hoiavad oma arvuti kogu aeg lukus.

Kui neil on sülearvuti ja juhtmeta hiir, saate selle lihtsalt asendada samasuguse välimusega, kuna see ei tööta nende arvutis. Nad eeldavad, et nende hiire patareid on tühjad ja saate hiirekursorit nende hiirega ekraanil liigutada. Vemp ei kesta nii kaua, kuid see on igati tore.

Ilmselt pilt, viisakalt ehavir, näitab juhtmega klaviatuuri, kuid traadita ühenduse korral töötab see palju paremini.

Kleepige sõnum nende süsteemikellale

Oleme seda varem käsitlenud, kuid saate hõlpsalt kleepida kohandatud teksti tegumiribal olevasse kella - ja enamikul inimestel pole aimugi, kuidas seda tagasi vahetada. Lihtsalt minge juhtpaneelile -> Piirkond ja keel -> Lisaseaded -> Aeg ja muutke AM või PM sümbolid igale soovile. Või võite lugeda, kuidas seda teha Windows 7 või Vista jaoks.

Tagurpidi nende puuteplaadi või hiireratta kerimine

Võite tõesti kedagi loopida, kui kasutate lihtsat AutoHotkey-skripti, et nende juhtpaneel vastassuunas kerimiseks keerata. Nad on täiesti segaduses! Kui neil juhtub olema sülearvuti, millel on Synapticsi puuteplaat, saate selle sätte tegelikult muuta dialoogis Juhtpaneel -> Hiir, kuid muidu vaadake meie skripti meetodit käsitlevat artiklit, mis peaks töötama kõikjal.

Kuidas hankida halvim OS X Lioni funktsioon Windowsis (pöördkerimine)

Lisage levinud kirjavigu või naljakaid sõnu MS Wordi sõnastikku või automaatse täitmise juurde

Selle võimaluse jaoks on palju võimalusi ja taevas on tõesti piir - idee on see, et lisate automaatkorrigeerimisse midagi kohandatud, nii et kõik, mida nad kirjutavad, asendatakse millegi muuga.

Võite sellega peenelt hakkama saada ja asendada õigesti sisestatud sõna hoopis kirjaveaga, või võite sattuda näole millegi lõbusamaga - näiteks teha alati, kui nad oma nime kirjutavad, asendada see sõnaga "on jerk". Palju nalja.

Word 2007 või 2010 puhul minge nuppu Office -> Options -> Proofing -> AutoCorrect Options. Eelmiste versioonide jaoks ... mul pole aimugi. Kui soovite, et see hõlmaks kogu süsteemi, võite selle asemel kasutada AutoHotkey'i.

Häälesta ülesande ajakava juhuslike rakenduste (või veebisaidi) käivitamiseks

Isegi tõsine geek läheb üsna kaduma, kuidas iga mõne minuti tagant korduvalt teatud lehele avanevat uut vahelehte tõrkeotsinguks teha, kui matate selle ülesannete planeerija sisse. Lihtsalt minge sisse ja looge uus ülesanne, käivitage viisard ja valige brauseri käivitatav fail, ühendage saidi nimi argumentide kasti ja määrake ajakava ülesande kordamiseks iga 5 minuti järel.

Määrake hiirekursor alati hõivatud välja (et nende arvuti näeks välja nagu ripuks)

Tore ja lihtne, aga oi nii tore! Lihtsalt minge juhtpaneelile -> Hiir -> Kursorid ja muutke tavaline kursor hõivatud. Nad arvavad, et nende arvuti ripub kogu aeg, kuid tegelikult see pole nii. Täiendava lõbu huvides võiksite hiirekursorid hiiglaslikuks muuta.

Suure kontrastsusega režiimi aktiveerimine (ühe kiirklahviga!)

Seal on sisseehitatud hõlbustusvalik, mis võib olla väga segane kellelegi, kes ei tea, kuidas seda välja lülitada, ja see nõuab ainult ühe kiirklahvi jada:

Tõstuklahv + Alt + Prindiekraan

See on kõik. Kui vajutate seda klahvikombinatsiooni, viiakse nende töölaud suure kontrastsusega režiimi - saate normaalseks naasmiseks uuesti vajutada. Suurepärane on see, et isegi kui nende arvuti on lukus, saate vasakus alanurgas oleva ikooniga suure kontrastsuse lubada. Mac OS X-is saate ekraani värvide ümberpööramiseks vajutada klahvikombinatsiooni Ctrl + Opt + Cmd + 8.

Vana kooli lemmik: teisaldage töölaua ikoone, tehke ekraanipilt, määrake taustpildiks

Enamik geeksid on seda oma karjääri jooksul teinud, sest see on nii lihtne kui ka ärritav, eriti kellelegi, kes seda ei oota. Põhiprintsiip töötab ühel viisil:

  1. Tehke töölaual ekraanipilt ikoonidega, kus nad asuvad, määrake see taustpildiks ja peidake seejärel töölaua ikoonid.
  2. Liigutage töölaua ikoone ümber või looge võltsikoonid, tehke ekraanipilt ja määrake see siis taustpildiks. Nii töötavad mõned ikoonid ja mõned mitte.
  3. Tehke töölaua ekraanipilt ja peitke enne taustapildi seadistamist tegumiriba ekraani allosas (see töötab ainult XP-l). Veelgi parem: pöörake pilt enne tegemist tagurpidi.

Tulemus näeb välja umbes nagu ülaltoodud pilt, eeldades, et järgisite teist ideed ja lõite töölauale kausta, mida nad kindlasti kohe märkavad. Nad muudkui klõpsavad, kuid midagi ei juhtu.

Boonus? Kombineerige see väljalülitamise otseteega, nii et kui nad selle välja mõtlevad ja proovivad kausta avada ... annab see neile ka seiskamise jant!

Hästi, nii et see oli tegelikult kaksteist jant. Jant targalt.