Kuidas luua brošüüri Microsoft Wordis

Brošüürid on mugav turundusriist, mida kasutavad peaaegu kõik olemasolevad ettevõtted. Nende loomine võtab vaid paar minutit ja saate seda teha otse Wordis, kasutades malli või nullist. Nii toimige järgmiselt.

Looge mallide abil voldik

Lihtsaim viis brošüüri loomiseks on kasutada ühte Wordi pakutavatest mallidest.

SEOTUD:Kuidas teha Microsoft Wordis vertikaalseid ärarebimislehti

Malliga alustamiseks avage uus dokument, tippige malli otsingukasti „Brochure” ja vajutage seejärel klahvi „Enter”. Ilmub Wordi suur brošüürimallide kogu. Valige üks, mis teile meeldib.

Kui see on valitud, kuvatakse riba, mis sisaldab teavet malli kohta. Lugege teave läbi ja valige seejärel nupp „Loo”.

Nüüd on vaja vaid sisestada asjakohane tekst ja pildid malli kohahoidjatesse ning seejärel hakata brošüüri levitama.

Kui te ei leidnud endale just sobivat malli, saate selle lihtsalt nullist teha.

Looge Scratchist brošüür

Kui teie uus tühi dokument on avatud, minge vahekaardile „Paigutus”. Valige siin jaotisest „Lehe häälestus“ leitud suvand „Orientatsioon“. Valige kuvatavast rippmenüüst „Landscape”, mis on kolmekordsete voldikute jaoks vajalik suund.

Järgmisena anname endale veidi rohkem ruumi, vähendades lehe veeriseid. Selleks minge tagasi vahekaardi “Layout” gruppi “Page Setup” ja valige nupp “Margins”.

Brošüüride jaoks on üldiselt hea hoida lehe veerised 0,5 tolli või vähem. Kiire lahendus on rippmenüüst valiku „Kitsas” valimine. Kui soovite veeriseid veelgi vähendada, saate valida “Kohandatud veerised” ja sisestada oma ideaalse suuruse.

Nüüd on aeg lisada meie brošüürile veerud, et leht jaotada erinevates jaotistes. Tagasi vahekaardi „Paigutus” rühma „Lehekülje häälestus” valige nupp „Veerud”.

Ilmub rippmenüü. Valige siin loendist veergude struktuur, mida soovite kasutada, või uurige rohkem võimalusi, valides valiku „Veel veerge”.

Kui paigutus on valmis, jääb vaid sisestada oma pildid (valides rühmast „Illustratsioonid” suvandi ja valides graafika) ja lisada tekst. Kui olete valmis, on teie brošüürid levitamiseks valmis.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found