Kuidas installida Homebrew kanal Nintendo Wii-le hõlpsalt

Nintendo Wii võeti kasutusele 2006. aastal ja sellest ajast saadik on neid tarnitud üle 100 miljoni. Niisiis, Wii on peaaegu kümme aastat vana, rikkalik ja mõne lihtsa häkkimisega saate mõeldavalt selle elu veel paar aastat pikendada.

Wii on juba üsna mitmekülgne mängukonsool. Karbist välja saab mängida sadu virtuaalkonsoolimänge, mis on vanade pealkirjade täpsed koopiad sellistele süsteemidele nagu NES, Sega Genesis, Commodore 64 ja palju muud.

Lisaks said kasutajad osta ja alla laadida ainulaadseid WiiWare'i pealkirju, mis tähendab, et uute mängude ostmine ei tähendanud alati Walmarti või GameStopi kasutamist.

Wii puhul on aga tore see, et sellel pole mitte ainult palju toredaid mänge, vaid mõne lihtsa modifikatsiooniga saab sellest teha lihtsa DVD-mängija. See on suurepärane, kui soovite Wii oma lastele kätte anda ja anda neile lapsesõbralik mänguplatvorm, kuid lasete neil ka filme vaadata.

Homebrewi kanali (uuesti) tutvustamine

Homebrew Channel (HBC) on üks viimaste mälestuste parimatest ja tuntumatest konsoolihäkkidest. See on kahtlemata must-have funktsioon. Kui teil on vana "pruulimata" Wii, siis pole selle muutmiseks aega nagu praegune. Lõppude lõpuks on teie Wii garantii aegunud ja te ei tee sellega ilmselt niikuinii midagi.

Muidugi kehtivad standardsed hoiatused ja lahtiütlemised: kõik teie Wii-s tehtavad muudatused või muudatused on täielikult teie ja teie ainuvastutus. Sel viisil on Wii-d väga raske müüritada, kuid see võib juhtuda.

Mis on Homebrew kanal? See on lihtsalt kanal, mis sarnaneb Netflixi või Nintendo e-poega. Kanalid pole midagi muud kui Nintendo rakenduste versioon. Nii et kui kanali avate, pakub see ainult laiemat funktsionaalsust lisaks mängude mängimisele. Näiteks Wii-s olev Netflixi kanal pole midagi muud kui ülistatud Netflixi rakendus jne.

Selleks võime mõelda Homebrew kanalile kui rakenduste käivitaja kanalile, mis tähendab, et saate spetsiaalseid rakendusi ja mänge SD-kaardile kopeerida ja HBC kaudu käivitada.

Varem on Nintendo välja andnud süsteemivärskendusi, mis on mõeldud jõudluse parandamiseks, kuid eemaldavad ka „volitamata kanalid või püsivara [mis] võivad mängu või Wii konsooli kahjustada”. Selle artikli eesmärk on näidata teile, kuidas installida HBC ja HackMii pehmed modifikatsioonid viimasele ja arvatavasti viimasele Wii süsteemivärskendusele (4.3), kasutades lihtsat ärakasutamist nimega LetterBomb.

Oleme juba varem kirjutanud, kuidas oma Wii-d häkkida, kasutades Super Smash Brothers Brawli ekspluateerimist nimega SmashStack. Selle ärakasutamise jaoks on vaja mängu Super Smash Brothers Brawl, mida pole tingimata raske hankida või mille ostmine on kallis, kuid meetodil, mida teile näitame, on palju vähem ringe, millest läbi hüpata.

On ka mitmeid muid meetodeid, kuid LetterBomb töötab ilma mänguta ja ainult süsteemimenüüs 4.3. Kui olete huvitatud iga üksiku ekspluateerimise kohta lisateabe saamisest, võite nende kohta lugeda aadressilt WilBrew.org.

LetterBomb Exploiti kasutamine HBC installimiseks

Süsteemiversiooni kontrollimiseks avage Wii süsteemi sätted, klõpsates süsteemimenüü vasakus alanurgas ümmargust nuppu Wii.

Vaadake paremas ülanurgas ja näete oma versiooni numbrit. Kui selle versioon on väiksem kui 4.3, võite proovida mõnda muud kasutust või värskendada oma Wii-d kohe. Veenduge, et värskendaksite oma Wii täielikult uusimale värskendusele 4.3, kuna pärast ekspluateerimise käivitamist ei saa te enam oma Wii-d värskendada (mitte nii, et eeldame, et Nintendo väljastab enam plaastreid), kuna see rikub teie rakendatud muudatused.

Meie süsteemi versioon on 4.3U (U = Ameerika Ühendriigid, E = Euroopa, J = Jaapan, K = Korea), nii et meil on hea minna.

Oodake, ärge taganege veel süsteemi seadetest, vajame veel ühte asja. Klõpsake paremal Wii süsteemi seaded 2 juurde, seejärel klõpsake nuppu "Internet -> Console Information" ja kopeerige MAC-aadress. Seda on vaja tegeliku häkkimise sooritamiseks.

Nüüd saate süsteemimenüüsse tagasi tulla. Järgmine samm peab toimuma arvutis, seega eemaldume selleks Wii-st.

Letterbomb Wii Hacki käivitamine

Meie kasutatavat häkkimist nimetatakse Letterbombiks ja kuigi see kõlab hirmutavalt ja ebameeldivalt, saate selle toimimise nägemisel aru, miks.

Selle häkkimise teostamiseks vajate SD-kaarti, mis on vormindatud FAT16 või FAT32-le. SD-kaardi suurus pole ülioluline, leidsime ümber asetava vana 256 MB kaardi, mis on tänapäeval salvestusvariandina üsna kasutu, kuid sobib selleks ideaalselt.

Järgmisena soovite külastada Letterbombi veebisaiti. Nüüd vajate oma Wii-lt MAC-aadressi. Järgmisel ekraanipildil näitame meie süsteemimenüü versiooni (4.3U), sisestame oma MAC-i ja jätkame ka HackMii installeri komplekti.

Järgmisena sisestate CAPTCHA ja klõpsate Letterbombi zip-faili allalaadimiseks nuppu "lõigake punane juhe".

Võtke see äsja alla laaditud ZIP-fail ja eraldage selle sisu oma tühjale SD-kaardile.

Järgmisena eemaldage SD-kaart arvutist ja sisestage see oma Wii-seadmesse. Klõpsake paremas alanurgas ikooni Mail ja minge ühe või kahe päeva võrra tagasi.

Kui leiate punase ümbriku, millel on pomm, saate teada, et olete leidnud õige natuke posti. Nüüd on teil võimalus kautsjon. Kui te ei soovi jätkata, pole te oma Wii-s muudatusi teinud.

Vastasel juhul klõpsake tähepommil ja see käivitab koodi, mis on vajalik teie Wii ettevalmistamiseks HBC ja HackMii installimiseks.

Teate, et kõik on edukas, kui näete järgmist ekraani, mis hoiatab teid selle tarkvara eest, mis on kõigile kõigile tasuta, kunagi maksma.

Kui ilmub tekst „jätkamiseks vajutage 1”, on aeg installida Homebrew Channel ja BootMii.

Homebrew kanali ja BootMii installimine

HackMii installeri versioon on praegu versioon 1.2. See võimaldab teil teha kahte asja, installida ülitähtsa HBC ja soovi korral ka BootMii. Soovitame mõlemat.

Kui olete jätkamiseks valmis, klõpsake käsul „Jätka”.

Järgmine ekraan on peamenüü. Alustamiseks klõpsake käsul „Install Homebrew Channel”.

Kinnitage oma kavatsused, klõpsates nupul „Jah, jätka” või klõpsake nuppu „ei, võta mind tagasi”, kui muudate meelt.

Jätkates installib HBC. See ei võta kaua aega ja kui olete lõpetanud, näete rohelist teksti „EDU”. Peamenüüsse naasmiseks klõpsake nuppu „Jätka“.

Pange tähele, et nüüd on uus võimalus Homebrewi kanali desinstallimiseks, juhul kui soovite muudatused tagasi võtta. Järgmine asi, mida me teeme, on BootMii installimine, nii et jätkamiseks klõpsake nuppu "BootMii ...".

BootMii peab olema installitud kui IOS (mitte segi ajada Apple'i mobiilse operatsioonisüsteemiga iOS), mis tähendab lihtsalt, et peate selle käivitamiseks kasutama HBC-d. Need on omamoodi keerulised, kuid siin on lisateavet selle kohta, mis IOS-id täpselt on, igaks juhuks, kui olete uudishimulik.

BootMii installimiseks on vaja SD-kaarti. Võite kasutada seda, mis on juba Wii-s olemas, millega te Letterbombi ekspluateerisite, või võite kasutada mõnda muud. Kui teie uus SD-kaart pole õigesti vormindatud, saate selle sisestada ja BootMii menüüekraanil klõpsata nuppu „SD-kaardi ettevalmistamine”.

Vastasel juhul klõpsake järgmisel ekraanipildil näha olevat „jah, jätka”.

Installija kirjutab nüüd kõik vajalikud käitamisfailid teie SD-kaardile. Järgmisena on aeg BootMii oma Wii-le tegelikult installida, klõpsake veel kord nuppu „jah, jätka”.

Kui olete lõpetanud, kuvatakse teile uuesti roheline "EDU" ja võite klõpsata nupul "Jätka".

Tagasi peamenüüsse saate HackMii installerist väljuda ja naasta Wii peamenüüsse.

Nautides oma töö vilju

Tere tulemast tagasi süsteemimenüüsse. Kas märkate midagi muud? Teil on uus täiendus Homebrew Channel!

Vaikimisi pole teie Homebrewi kanali installimisel ühtegi rakendust ega mängu. Need peate lisama oma SD-kaardi rakenduste kausta (peate seda tegema arvutis). Rakendusi pole vaja otsida, nende täieliku loendi leiate siit.

Ärgem unustagem BootMilli, mille saab käivitada HBC alammenüüst. Puudutage sellele juurdepääsemiseks Wiimote'i nuppu Kodu.

BootMii menüüs saab navigeerida, kasutades GameCube'i kontrollerit või keelates selle, saate kasutada konsooli toitenuppu valikute läbimiseks ja nuppu Lähtesta valimiseks.

BootMii saab oluliseks tööriistaks, kui kavatsete edasist häkkimist teha. Neljas variant koos hammasratastega on mõeldud selleks, et saaksite oma NAND-i, mis on teie süsteemimälu, varundada ja taastada.

Soovitame teil tungivalt lugeda meie artiklit selle kohta, kuidas kaitsta oma Wii-d müüritise eest, samuti kuidas kasutada peidetud funktsioone ja valikuid Priiloaderi rakenduse abil.

Peale selle sõltub see, mida teete, teie ja teie seiklushimulisuse taseme, kuigi me ütleksime, et olete juba seni olnud üsna seiklushimuline. Võite isegi seadistada Wii kõvakettaga ja mängida mänge sellest välja, nii et ei pea te enam ühtegi mängu plaati uuesti sisestama.

Kuuleme nüüd. Kas teil on oma põhjused oma vana Wii konsooli pikendamiseks pikema töö jaoks? Soovitame teil oma arutelufoorumis meile tagasisidet anda.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found