Kuidas kontrollida AppleCare'i olekut oma Apple'i seadmetes

Sõltumata sellest, kas teie Apple'i seadmel on AppleCare'i esialgne garantiiaeg või kui AppleCare + hõlmab seda, võib selle praeguse katvuse kontrollimine olla esimene samm remondi saamiseks. Nii saate kontrollida, mis on kaetud ja mis mitte.

Nagu paljud inimesed on aastate jooksul õppinud, võib Apple'i seadmete remont väljaspool AppleCare'i olla kulukas ettevõtmine, eriti arvestades sülearvutite praegust parandatavust. Miski pole odav, kui see kõik on loogikaplaadiga ühendatud või joodetud, nii et tõenäoliselt loodate, et Apple võtab teie remondi vahekaardi kätte. Kui seda pole, võivad asjad kulukaks ja kiireks muutuda.

Õnneks on AppleCare'i leviala kontrollimine üsna lihtne ja saate kontrollida kõiki oma seadmeid ühes kohas.

Uuendus: Garantiiteabe vaatamiseks võite nüüd minna menüüsse Seaded> Üldine> Teave. See valik lisati iOS 12.2-sse, mis ilmus 25. märtsil 2019. Kui teil pole AppleCare'i, näitab see teie iPhone'i või iPadi piiratud garantii olekut.

Kuidas kontrollida AppleCare'i olekut ühe seadme jaoks

Kui soovite kontrollida ühe seadme AppleCare'i katvust, võite läbida paar erinevat marsruuti. Üks nõuab, et teil oleks seadme seerianumber käepärast, kuid seda saab teha igast arvutist, millel on veebibrauser ja Interneti-ühendus. Teine hõlmab iPhone'i või iPadi rakenduse allalaadimist.

Kui teate kõnealuse seadme seerianumbrit, minge aadressile checkcoverage.apple.com ja tippige seerianumber vastavasse kasti. Inimese tõestamiseks peate täitma ka turvakoodi.

Kui olete lõpetanud, puudutage nuppu „Jätka” ja teile kuvatakse teave teie seadme kohta, sealhulgas see, kas see on AppleCare või AppleCare + hõlmatud.

Kuidas kontrollida kõigi seadmete AppleCare'i olekut

Kui soovite pigem näha kõiki oma seadmeid ühes kohas, seerianumbreid sisestamata, laadige App Store'ist alla rakendus „Apple Support“ ja logige sisse oma Apple ID-ga. Kui olete sisse loginud, puudutage ekraani ülaosas oma kontoikooni.

Kui ekraan on laaditud, puudutage käsku „Kontrolli katvust”.

Näete ekraani, mis näitab kõiki teie Apple ID-ga seotud seadmeid, samuti märget selle kohta, kas see on praegu AppleCare või AppleCare + kaetud. Selle kohta lisateabe saamiseks võite seadet puudutada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found