Kuidas lisada oma PowerPointi esitlusele muusikat

PowerPointi esitluse täiustamiseks on palju võimalusi - lisage objektidele animatsioone, kohandage slaidide üleminekustiile ja kasutage huvitavaid teemasid. Lisaks kõigele sellele saate oma esitlusele lisada ka muusikat.

Muusika lisamine esitlusele

PowerPoint muudab esitlusele muusika lisamise väga lihtsaks. Muusika lisamine oma esitlusele võib olla suurepärane idee, kuid on ka juhtumeid, kus seda võib pidada ebaprofessionaalseks. Me ei ole siin selleks, et öelda teile, millal seda teha, vaid kuidas seda teha, kuid veenduge, et see oleks olukorrale vastav.

Lülitage vahekaardile „Sisesta” ja seejärel klõpsake nuppu „Heli”.

Ilmub menüü, mis annab teile võimaluse kas muusika arvutist üles laadida või oma helirada salvestada.

Kui soovite oma heli salvestada, valige käsk „Salvesta heli” ja kuvatakse aken „Salvesta heli”. Andke oma helile nimi ja klõpsake siis, kui olete alustamiseks alustanud ikooni „Salvesta”.

Pärast ikooni “Salvesta” valimist käivitub taimer, mis annab teile salvestatava heli kogupikkuse. Kui olete salvestamise lõpetanud, vajutage ikooni „Peata”. Salvestise kuulamiseks võite vajutada ikooni “Esita”. Kui olete salvestatuga rahul, valige selle esitlusse lisamiseks „OK”.

Kui eelistate muusika asemel oma arvutist üles laadida, minge tagasi helivalikute menüüsse ja valige „Audio minu arvutis”. See avab teie arvuti kataloogi. Leidke helifail, mida soovite kasutada, seejärel valige akna paremas alanurgas käsk „Lisa”. PowerPoint toetab mitut populaarset vormingut, nagu MP3, MP4, WAV ja AAC.

Nüüd näete esitluses kõlariikooni. Siin saate heli esitada, helitugevust reguleerida ja heli edasi või tagasi liikuda 0,25 sekundit.

Lisaks ilmub lindile vahekaart „Taasesitus”. Vaikimisi on „Audio Style” väärtuseks seatud „No Style”. See tähendab, et heli esitatakse ainult slaidil, kuhu te selle sisestate, ikoon ilmub esitlusele ja heli algab alles siis, kui klõpsate sellel ikoonil.

Kuid seda kõike saate muuta. Siinsete valikute abil saate taasesitada vaikimisi taasesituse helitugevust, valida, kas muusika algab automaatselt või klõpsates, kas seda esitatakse teistel slaididel, kas see tsükeldatakse, kuni te selle peatate jne.

Muudame seda, valides jaotises „Helistiilid” valiku „Esita taustal”.

Samuti on teile saadaval veel mõned võimalused. Saate oma heliklipis lisada (või eemaldada) konkreetsete aegade järjehoidjad, kärpida heli osi ja anda helile hääbumis- / väljutusefekti.

Nende tööriistade abil saate oma esitluse jaoks sobivaima heli kohandada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found