Kuidas tühistada Netflixi tellimus

Kui soovite säästa raha või ei naudi Netflixi pakutavaid saateid ja filme nagu kunagi varem, pole tellimuse tühistamine halb mõte. Tühistamine on piisavalt lihtne, kuid lõpptulemuse saavutamiseks võib olla veidi keeruline, nii et siin on, kuidas seda teha.

Kuigi tellimuse tühistamine ei pruugi olla lõbus, võib see olla hädavajalik. See on võimalus vabaneda igakuistest kulutustest ja säästa veidi raha, kuni saate uuesti tellida. Siin on väike juhend Netflixi tühistamisprotsessi läbiviimiseks.

Kuidas tühistada Netflixi tellimus

Kui olete oma Netflixi kontole sisse loginud, soovite paremas ülanurgas valida ikooni, mis näitab kõiki kasutajaid. Kui see menüü avaneb, valige oma konto liikmesmenüüsse jõudmiseks nupp „Konto”.

Nüüd näete oma konto teavet. Valige pealkirja „Liikmelisus ja arveldamine” all valik „Tühista liikmesus”.

See viib teid piirkonda, kus soovite oma konto tühistamise kinnitada. Netflixi liikmesuse täielikuks tühistamiseks valige nupp „Lõpeta tühistamine”.

Pärast seda on teil juurdepääs voogedastusteenusele järgmise arveldusperioodi saabumiseni.

Kuidas tühistada Netflixi tellimus T-Mobile'ilt

Kui teil on T-Mobile'i kaudu juurdepääs Netflixile, peate tühistamise lõpetamiseks minema operaatori veebisaidile. Kui olete oma T-Mobile'i kontole sisse loginud, soovite jaotises „Ma tahan” valida „Halda lisandmooduleid”.

Kui jõuate lisandmoodulite lehele, kerige alla jaotiseni „Teenused”. Teenuse kaudu pääseb ligi kahele Netflixi tellimusele. Eemaldage linnuke selle märkimise järgi, kuhu olete registreeritud.

Ilmub teade, mis annab teile teada, et teil pole selle eemaldamisel enam juurdepääsu oma Netflixi kontole. Netflixi kaudu makse eemaldamiseks T-Mobile'i kaudu klõpsake nuppu „Jätka eemaldamist”.

Kui olete lõpetanud, kerige Netflixi eemaldamiseks lehe alaossa ja valige „Jätka”.

Te ei maksa enam Netflixi eest T-Mobile'i kaudu. Teile jääb juurdepääs teenusele järelejäänud arveldusperioodi jooksul.

Nüüd, kui olete Netflixi edukalt tühistanud, saate istuda ja lõõgastuda, teades, et seda makset ei võeta teie arvelduskontolt iga kuu.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found