Kuidas viia oma iPhone või iPad taasterežiimi

Kui teie iDevice hakkab imelikult käituma ja olete tavapäraste tõrkeotsinguparameetrite läbinud, võib teie vastus olla taasterežiim. See võimaldab teil seadme iTunes'i abil hõlpsalt lähtestada ja iOS-i uuesti installida.

IOS-i uuesti installimisel on tõenäoline, et võite kaotada kõik oma telefoni andmed, seega on hea jääda harjumuseks teha arvutis iTunes'i või iCloudi kaudu regulaarselt varukoopiaid. Seda öeldes saate siin oma iOS-i seadme taaskäivitamisrežiimi käivitada.

Esiteks veenduge, et teil on uusim iTunes'i versioon

Esiteks peate veenduma, et kasutate iTunes'i uusimat versiooni. Kui programm on avatud, minge jaotisse iTunes> Teave iTunes'i kohta.

Märkige kasutatav versioon üles ja kontrollige seda sellel Apple'i ametlikul toe lehel, et näha, kas teil on uusim versioon.

Kui see on viisist väljas, olete valmis alustama. Ülejäänud protseduur varieerub veidi sõltuvalt sellest, millist seadet te kasutate, seega vaatame neid ükshaaval üle.

IPhone 7 / iPhone 7 Plus või uuema versiooni jaoks

Kui kasutate iPhone 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XS, XS Max või XR, toimige järgmiselt.

Kõigepealt veenduge, et telefon oleks välja lülitatud. Seejärel vajutage helitugevuse suurendamise nuppu ja vabastage see.

Järgmisena vajutage kohe helitugevuse vähendamise nuppu ja vabastage see.

Hoidke nüüd külgnuppu, mis on ainus helitugevuse nuppude vastas. Ärge lubage nuppu lahti lasta, isegi kui Apple'i logo ekraanil vilgub. Hoidke all, kuni kuvatakse taasterežiimi kuva.

Kui see ekraan ilmub, jätkake ja ühendage seade välgukaabli kaudu arvutiga.

IPhone 6s või varasemate ja enamike iPadide jaoks

Need juhised hõlmavad iPhone 6-sid ja varasemaid mudeleid, aga ka enamikku teisi iPadi mudeleid, välja arvatud iPad Pro 11- ja 12,9-tollised. Nende kahe jaoks vaadake järgmist jaotist.

Kõigepealt veenduge, et seade oleks välja lülitatud. Seejärel vajutage helitugevuse suurendamise nuppu ja vabastage see.

Järgmisena hoidke all nuppe Kodu ja Unerežiim / Ärkamine. Nupp Sleep / Wake on iPhone 6 või uuemate kasutajate küljel ning iPhone 5s ja vanemate versioonide paremas ülanurgas. Ärge laske nuppudest lahti lasta, isegi kui ekraanil vilgub Apple'i logo. Hoidke all, kuni kuvatakse taasterežiimi kuva.

Kui see ilmub, jätkake ja ühendage seade arvutiga.

11-tollise iPad Pro või 12,9-tollise iPad Pro jaoks

Vajutage ja vabastage kiiresti helitugevuse suurendamise nupp, seejärel vajutage ja vabastage kiiresti helitugevuse vähendamise nupp. Hoidke seadme ülaosas unerežiimi nuppu, kuni see uuesti käivitub. Hoidke unerežiimi nuppu all, kuni iPad läheb taasterežiimi.

Kui taasterežiim käivitub, ühendage seade arvutiga.

Mida teha, kui olete taasterežiimis?

Nüüd, kui teie seade on taasterežiimis, on teie automaatse väljumiseni aega umbes 15 minutit. Kui te ei liigu piisavalt kiiresti ja telefon väljub taasterežiimist, korrake uuesti sisenemiseks sama nupuvajutust, nagu ülalpool selgitatud.

Kui olete telefonis või tahvelarvutis taasterežiimi edukalt sisenenud, ilmub teie arvutisse selline aken nagu allpool. Kui näete suvandeid „Taasta või värskenda”, valige Värskenda.

Soovite proovida „Taasta” asemel „Värskenda”, kuna teie probleemid võidakse väga hästi lahendada teie iPhone'i lihtsa värskenduse kaudu, mis hoiab kogu teie sisu ja isiklikke seadeid. Kui see ei toimi, peate võib-olla valima suvandi Taasta, mis kustutab kogu teie seadme sisu ja isikuandmed. Ärge klõpsake juhuslikult nuppu „Taasta”, kui teil pole oma andmete elujõulist varukoopiat või soovite selle protsessi läbi teha ja proovige kõigepealt värskendada, et säästa end võimaliku südamevalu.

Valige seejärel „Värskenda” ja iTunes töötab iOS-i telefoni uuesti installimisel, jättes andmed puutumata. Kui värskendamis- või taastamisprotsess on lõpule viidud, palutakse teil seade seadistada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found