Kuidas lisada oma muusikat Spotifysse ja sünkroonida mobiilseadmesse

Oleme rääkinud kõigist viisidest, kuidas saate oma muusikat iTunes / iCloudi ökosüsteemi lisada, kuid kas teadsite, et Spotify voogedastusruumis saab selle sama teha ka lähim konkurent? Veidi oma töölaua ja mobiilseadmete vaheliste seadistuste abil saate muuta kõik kohalikud failid hetkega ligipääsetavaks kõikjal maailmas.

Kohaliku muusika lisamine töölauakliendile

Kõigepealt veenduge, et lisatavad laulud või laulud on teie töölauakliendis korralikult sünkroonitud ja kas olete need ise salvestanud või omate DRM-õigusi, et jagada seda mitme seadme vahel. DRM-i piirangutega lugusid ei saa Spotify teenusega sünkroonida ja need avanevad ainult meediumipleierites, mis on mõeldud DRM-päringute sisestamiseks keskserveritega.

SEOTUD:Mis on Apple Music ja kuidas see töötab?

Windowsi kasutajate jaoks otsib Spotify teie kaustad Allalaadimised, Dokumendid ja Muusika automaatselt võimalike rööbaste leidmiseks masinasse. Maci kasutajad peavad laadima kõik soovitud failid kausta iTunes, Minu muusika või Allalaadimised, kui nad eeldavad, et teenus neid üksinda tabab. Kõiki muid kaustu saab lisada, kui lähete menüüsse Eelistused, kerige alla jaotiseni „Kohalikud failid” ja klõpsake allservas nuppu „Lisa allikas”.

Kui kaust on lisatud, imporditakse kogu DRM-i piiramata muusika, mis selles sisaldub, kohe Spotify teeki, mis asub peamenüü puu vahekaardil „Kohalikud failid”.

Looge uus esitusloend

Kui olete muusika oma töölaua kogusse lisanud, peate selle loomiseks looma uue esitusloendi. Näiteks oleme loonud uue esitusloendi nimega „Sünkroonitud“ ja loo „Step Inside“ autor on Rameses B, klõpsates Windowsi töölauakliendi vasakus alanurgas allpool nuppu „Uus esitusloend“.

Kui esitusloend on valmis, minge tagasi vahekaardile Kohalikud failid ja lisage sünkroonitav lugu esitusloendisse, millest soovite voogesituse ajal.

Sünkroonimine võrguühenduseta esitusega

Seda saate teha kas oma telefonis / mobiilseadmes või töölauakliendis endas, kuid kui olete kõik oma kohalikud failid linginud esitusloendisse, millele saate juurde pääseda kõigis ühendatud seadmetes, lülitage lüliti „Esita võrguühenduseta”. paremas ülanurgas, siin näha:

Veenduge, et lüliti aktiveerimisel oleksid nii töölaud kui ka seade, millega soovite sünkroonida, mõlemad kohalikus WiFi-võrgus. Spotify üritab selle protokolli kaudu litsentse ja DRM-päringuid edastada ning süsteem ei luba teil midagi sünkroonida, kui mõlemad pole seotud sama traadita MAC-aadressiga.

SEOTUD:Kuidas vähendada voogedastusteenuste andmete (ja ribalaiuse) hulka

See protsess võib kesta vahemikus 30 sekundit kuni mitu tundi, olenevalt teie esitusloendi suurusest ja sees olevate lugude truudusest. Kui see on lõpule jõudnud, pääsete nüüd juurde oma kohalikele failidele kõigis teie kontole registreeritud seadmetes, samuti segage need Spotify voogesitusarhiivist kokku nii paljude lugudega kui soovite, et luua omamoodi kuulamisviis enda kogemused!

Tõrkeotsing

Alates Spotify mobiiltelefoni viimasest värskendusest on kasutajad teatanud mõnest probleemist seoses sellega, et töölauale lisatud laulud kuvatakse esitusloendi kontrollimisel telefonilt esitatavana. Pakutud on mitmeid parandusi ja seda artiklit kirjutades leidsin, et otsisin samu vastuseid, kuna kõigel läks vaja, et kõik sujuks ja sujuks.

SEOTUD:Kuidas ruuteris olevaid sadamaid kiiresti töölauarakendusest edasi suunata

Kui te ei saa laulu sünkroonida, võite proovida ajutiselt keelata kohaliku tulemüüri (mõned tuvastavad side pahatahtliku paketina) või lubada vähemalt UPnP-teenused, nii et ruuteri pordid oleksid telefoni vahel avatud ja töölauale. Teise võimalusena võite minna sisse järgmiste IP-aadresside avamiseks pordis 4070:

  • 78.31.8.0/21
  • 193.182.8.0/21

Kui need on kustutatud, ei tohiks teil olla probleeme sünkroonimissüsteemi hankimisega, et kohalikke faile oma töölaualt telefoni või tahvelarvutitesse kogu maailmas voogesitada!

Pildikrediit: Wikimedia Commons


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found