Kuidas vältida rakendust Windows 10-s installimiseks "See rakendus on teie kaitsmiseks blokeeritud"

Kasutajakaitsed Windows 10-s on üsna agressiivsed, mis enamasti on hea asi, mis kaitseb inimesi pahatahtliku tarkvara eest. Aeg-ajalt on see aga natuke liiga agressiivne ja takistab teie tegelikku tööd. Loe edasi, kui näitame teile, kuidas Windows 10-s tõrkest "See rakendus on teie kaitsmiseks blokeeritud" mööda hiilida.

Miks ma seda teha tahan?

Üldjuhul sinaära tee tahan seda teha. Ajalooliselt on Windows failide turvalisuse ja pahatahtliku tarkvara rünnakute ennetamise osas olnud üsna lõtv. Aastate jooksul on Microsofti insenerid asju aeglaselt karmistanud, täiustamise kaudu paranenud ning tänu allkirjastatud draiveritele, sertifikaatidele, kasutajakonto juhtimisseadetele ja muule on tänapäeval palju väiksem võimalus kogemata pahatahtliku tarkvara installimiseks.

SEOTUD:Algaja geek: miks kasutajakontode kontroll mind vigastab?

Kui olete selle artikli leidnud Google'i otsingu kaudu ja olete pettunud, et te ei saa rakendust installida, kuna Windows 10 ei luba teid tõrketeate „See rakendus on teie kaitseks blokeeritud”, enne kui me isegi uurime kuidas veast mööda hiilida, tahame, et saaksite sügavalt sisse hingata ja mõelda, kust fail pärineb. Olete häiritud, et teie vana skanner aastast 2004 ei tööta Windows 10-s ja leidsite mõnelt kahtlaselt veebisaidilt nagu SuperAwesomeFreeAndTotallyNotMalwareDrivers.com alglaadur draiverid? Soovitame kuuli hammustada, hankida uuem skanner ja mitte mööda hiilida väga kasulikest kaitsetest, mis on loodud teie jooksmise takistamiseks väga kahtlustatakse kahtlase kvaliteediga veebisaitidelt leitud faile Setup.exe.

Teisest küljest võite sattuda täiesti kehtivasse olukorda, kus olete faili draiverid alla laadinud otse tootja veebisaidilt ja need lihtsalt ei tööta Windows 10-s tehniliste (kuid mitte pahatahtlike) probleemide tõttu. aegunud või valesti rakendatud sertifikaat. Sellistel juhtudel on täiesti mõistlik veateatest ja sellega kaasnevast turbeplokist mööda hiilida.

Jällegi - rõhutades - peaksite sellest turvameetmest mööda hiilima ainult siis, kui olete täiesti kindel, et teil on seaduslik käivitatav fail ja mitte pahatahtlik tarkvara. Laadisite selle alla Hewlett-Packardi tugisaidilt? Suurepärane. Laadisite selle alla varjulisel draiveri veebisaidilt? Ärge isegi mõelge selle üle.

Kuidas veast mööda hiilida?

Viga on üsna kurioosne. Hüpikna tiitliribal on „Kasutajakonto kontroll”, kuid see avaneb ka siis, kui määrate oma kasutajakonto juhtimisseaded miinimumtasemele või keelate need. Hoiatustekst on „See programm on teie kaitsmiseks blokeeritud“ ja hoiatuse põhitekst on „Administraator on blokeerinud teid selle programmi käitamise. Lisateabe saamiseks pöörduge administraatori poole. "

SEOTUD:Luba (varjatud) administraatori konto operatsioonisüsteemides Windows 7, 8 või 10

See ei tundu eriti veider (failide installimise blokeerimine mittehalduskontol on opsüsteemides levinud funktsioon), kuid saate vea isegi siis, kui installite installi administraatoriõigustega Windows 10 kontol.Lisaks kui paremklõpsate failil ja valite käsu „Käivita administraatorina”, saate täpselt sama tõrke.

Siiski saate kogu protsessist mööda hiilida (ja me tahame veel kord rõhutada, et peaksite seda tegema ainult siis, kui olete avaldatava faili kehtivuse suhtes kindel), pöördudes käsuviiba poole.

Märge: On veel üks lahendus, mis hõlmab Windowsis varjatud halduskonto aktiveerimist, kus logite välja oma tavaliselt kontolt (isegi kui sellel on, nagu eespool mainitud, administraatori õigused) ja logite sisse uue üldnimetusega administraatori kontole. programm, mis ei tööta. Seejärel pöördute tagasi, logides välja ja keelates varjatud administraatori konto. See tehnika töötab, kuid me märkime seda siin ainult kohustusest olla lugeja harimisel põhjalik, mitte sellepärast, et see on väärt jõupingutusi või potentsiaalset turvariski (kui te ei suuda kontot uuesti välja lülitada).

Isegi kui paremklõpsata kõnealusel rakendusel ja valida käsk „Käivita administraatorina”, ei tee midagi, kui panete „cmd.exe” Windows 10 Start-menüü käivitusdialoogi, paremklõpsake sellel ja valige käsk Käivita administraator ”käsurida, nagu ülalpool koos rikkuva rakendusega Setup.exe näha, käivitab kõrgendatud käsuviip valesti allkirjastatud käivitatava faili.

Sel hetkel saate lihtsalt käsurea kaudu navigeerida .EXE-faili asukohta ja käivitada see, nagu ülaltoodud ekraanipildil näha. Erinevalt Windows Exploreri graafilise kasutajaliidese kaudu käsu „Käivita administraatorina” valimisest saate kõrgema kiirklahvi käivitamisel nautida tõrgeteta kogemusi.

Jällegi ei soovita me seda trikki tahtmatult kasutada, kuid kui leiate mõne õigustatud, kuid valesti allkirjastatud draiveri (ja te ei kavatse oodata potentsiaalselt lõputult, kuni tootja need Windows 10 korralikult allkirjastab) siis on trikk tõeline elupäästja.

Kas teil on Windows 10 kohta küsimusi? Tulistage meile e-kiri aadressil [email protected] ja me anname endast parima, et sellele vastata.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found