Google Chrome'i tumerežiimi lubamine Windows 10-s

Google Chrome 74 pakub Windowsi sisseehitatud tumedat režiimi. Oma tumeda režiimi vahetamise asemel järgib Chrome lihtsalt Windows 10 üldist rakenduse režiimi. Nii see tavaliselt töötab - kuid on ka võimalus seda sunniviisiliselt lubada.

Chrome'i tumeda režiimi lubamine

Google Chrome'i sisseehitatud pimedas režiimis saate lihtsalt lubada, liikudes jaotisse Seaded> Isikupärastamine> Värvid ja valides jaotises „Rakenduse vaikerežiimi valimine” valiku „Tume”. Windows 10 muutub tumedaks ja Chrome järgib seda üldist seadet koos mõne muu rakendusega.

Macis saate sama asja saavutamiseks lubada macOS-i tumeda režiimi.

Praegu töötab see ainult mõnel inimesel. Alates Chrome 74 väljaandmisest 23. aprillil 2019 testib Google seda funktsiooni koos „väikese arvu Chrome M74 kasutajatega“ ja „see muutub lähitulevikus laiemalt kättesaadavaks“, ütles Chrome'i kogukonna haldur. Selle lubamiseks saate Chrome'i käivitada rakendusega - jõu-pimeduse režiim valik.

Uuenda: Google ütleb, et see peaks nüüd kõigile sobima. Kuid saate siiski pimedas režiimis sundlubamise lubada, kui soovite Windowsi kasutada pigem heledas režiimis ja Chrome'i pimedas režiimis.

Tume režiimi sundlubamine

Chrome'is on sisseehitatud valik, mis lubab sunniviisiliselt tumeda režiimi. See töötab praegu, isegi kui tavaline kogu süsteemi hõlmav pimedas režiimis valik ei tööta. Samuti sunnib Chrome pimedasse režiimi, isegi kui Windows 10 rakenduse vaikerežiimiks on seatud hele.

Selle valiku aktiveerimiseks leidke otsetee, mida tavaliselt Chrome'i käivitamiseks kasutate. Näiteks võib see olla teie tegumiribal või töölaual. Kasutame tegumiriba otseteed.

Paremklõpsake otseteel ja valige „Atribuudid“. Chrome'i tegumiriba otsetee jaoks paremklõpsake tegumiriba ikooni, paremklõpsake „Google Chrome” ja valige „Atribuudid”.

Lisage tühik, millele järgneb - jõu-pimeduse režiim kasti Sihtmärk lõpuni. Näiteks meie süsteemis näeb välja Sihtmärk välja järgmine:

"C: \ Program Files (x86) \ Google \ Chrome \ Application \ chrome.exe" - force-dark-mode

Kui Chrome on installitud muusse asukohta, võib see teie süsteemis olla erinev.

Muudatuste salvestamiseks klõpsake nuppu „OK”.

Klõpsake nuppu „OK” ja kasutage Chrome'i käivitamiseks otseteed. Kui teil on Chrome juba avatud, peate enne selle taaskäivitamist Chrome'i sulgema. Selleks klõpsake menüüd> Exit. Oodake hetk, kuni Chrome täielikult sulgub, ja käivitage Chrome teie muudetud otseteega.

Näete uut tumeda režiimi teemat, mis tundub kahjuks üsna sarnane inkognito režiimiga.

Kuidas muuta Chrome'i tiitliriba värviliseks (või mitte)

Kui te ei soovi, et Chrome'i tiitliriba oleks värvikas - või soovite värvikat -, minge liidesesse Seaded> Isikupärastamine> Värvid ja lülitage jaotises „Kuva aktsendivärv järgmistel pindadel” valik „Pealkirjaribad ja akna piirid”.

Kui see valik on aktiveeritud, kasutab Chrome'i tiitliriba aktsendivärvi, mille olete siin paanil Värvid määranud.

SEOTUD:Kuidas saada värvilisi akna tiitliribasid Windows 10-s (valge asemel)

Kuidas lubada tumedat režiimi teema abil

Kui te ei soovi sellega midagi segamini ajada - või kui kasutate Windowsi vanemat versiooni, näiteks Windows 7, saate Chrome'i jaoks alati lihtsalt installida tumeda režiimi teema. Google pakub nüüd Chrome'i jaoks ametlikku teemakogu. Lihtsalt minge Chrome'i veebipoodi ja installige Chrome'i teema "Just Black".

See on tumedam kui Chrome'i sisseehitatud pimedas režiimis Windowsis olev teema, nii et võite isegi seda eelistada, kui otsite tumedamat brauserit. Chrome'i veebipoes on ka muid teemasid, mida saate installida.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found