Kuidas lubada tumedat režiimi Google Chrome'i jaoks

Google Chrome'il pole sisseehitatud tumedat teemat nagu Mozilla Firefoxil ja Microsoft Edge'il, kuid saate tumeda Chrome'i brauseri mõne hiireklõpsuga. Võite isegi tumedat teemat rakendada igale külastatavale veebisaidile.

Uuenda: Chrome pakub nüüd sisseehitatud pimedat režiimi Windows 10 ja MacOS-is.

Kuidas lubada tumedat režiimi Windows 10 ja MacOS-is

Google Chrome sai sisseehitatud tumeda teema Windowsis Chrome'is 74 ja MacOS-is Chrome 73. Chrome'i tumeda teema lubamiseks lülitage lihtsalt oma operatsioonisüsteem pimedasse režiimi.

Windows 10-s minge jaotisse Seaded> Isikupärastamine> Värvid ja valige jaotises „Valige vaikerakenduse režiim” „Tume”. Macis lubage kogu süsteemi hõlmav pime režiim.

Siit saate teada, kuidas Chrome'i uut tumedat režiimi aktiveerida, kui soovite kogu ülejäänud Windows 10-s pigem kasutada pimedat režiimi Chrome'is ja heledat režiimi. See artikkel sisaldab ka juhiseid Chrome'i akna tiitliribade värvi muutmiseks.

SEOTUD:Google Chrome'i tumerežiimi lubamine Windows 10-s

Rakenda tume teema

Chrome toetab kasutajate loodud teemasid, mille saate alla laadida Chrome'i veebipoest. Chrome'ile tumeda liidese andmiseks piisab, kui installida tume teema. Google pakub isegi kasulikku redaktori valitud tumedate teemade kogu. See annab teie Chrome'i brauserile pimedas režiimi Windows 7, Linuxi, Chrome OS-i ja muude opsüsteemide puhul, milles see pole saadaval.

Uuenda: Google pakub nüüd mõnda ametlikku Chrome'i brauseri teemat, sealhulgas tumeda režiimi teemat "Just Black". Võiksite seda proovida.

Soovitame Morpheon Darki, mis on Poe populaarseim tume teema. Erinevalt mõnest teisest tumedast teemast annab see korraliku kontrasti teie aktiivse vahelehe vahel, mis on veidi heledam, ja passiivsete vahelehtede vahel, mis on tumedamad.

See teema muudab vahelehe riba, tiitliriba, tööriistariba ja uue vahelehe lehe tumedaks. See on kõik, mida saate Chrome'is kujundada. Te ei saa näiteks Chrome'i kontekstimenüüsid ega seadete lehte tumedaks muuta.

Uuenda: Chrome'i uus sisseehitatud pime režiim muudab ka kontekstimenüüd tumedaks!

Kui soovite kunagi tagasi minna Chrome'i vaiketeemale, klõpsake menüül> Seaded. Otsige välimuse alt suvandit Teemad ja klõpsake nuppu „Lähtesta vaikeseadele”.

Installige pimedas režiimis laiendus

Teema muudab teie brauseri liidest, kuid enamik veebisaite kasutab valget tausta. Muidugi saate Gmailis ja mõnes muus veebisaidis eraldi lubada tumeda režiimi, kuid see töötab korraga ainult ühe veebisaidi jaoks.

Tumeda režiimi saamiseks kogu veebis installige Chrome'i veebipoest Dark Readeri laiendus. Mõned muud brauserilaiendid töötavad sarnaselt, kuid meile meeldib Dark Reader kõigist proovitud pimedas režiimis laiendustest.

See laiendus rakendab igale külastatavale veebisaidile automaatselt tumeda stiili ja saate selle kohandamiseks klõpsata tööriistariba nupul Tume lugeja. Siit saate ka veebisaidi tumeda režiimi keelata. Laiendus võimaldab teil isegi seada saidid pimedas režiimis kunagi avatuks, mis on kasulik, kui Dark Reader ei tööta veebisaidiga hästi.

Kahjuks on Chrome'i seadete lehed alati valged ja sinised. Laiendused ei saa neid turvakaalutlustel muuta. Chrome'i kontekstimenüüd pakub operatsioonisüsteem, nii et te ei saa neid tumedaks muuta - vähemalt enne, kui Windows 10 pime režiim kehtib ka rakenduse kontekstimenüüde kohta.

SEOTUD:Tumeda teema kasutamine Windows 10-s


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found