Kuidas mängida koos Steami kaugmängu abil kohalikke mitmikmänge võrgus

Pole midagi sellist, nagu teie loodud suhted, kui mängite videomänge sõprade kõrval diivanil. Steami funktsioon Remote Play Together võimaldab aga mängida võrgus kohalikke mitmikmänge, isegi kui mäng ei toeta mitmikmängu.

Mis on kaugmäng koos?

Tohutult paljudes mängudes on võrgumängu, kuid mitte kõiki. Mõned mängud on mõeldud kahele või enamale inimesele, kes istuvad koos sama ekraani ees.

Veebipõhise mitmikmänguta Steam-mängude jaoks on olemas Remote Play Together. Steam käivitab mängu teie arvutis ja voogesitab seda otseülekandes oma sõpradele. Kõik näevad seda, mida te ekraanil näete, ja sisendid, mida nad oma arvutis teevad, saadetakse teile. Mõelge Google Stadiale, kuid töötab täielikult arvutis.

Ainus inimene, kes peab mängu omama või installima, on seda juhtiv isik. See muudab selle funktsiooni kasulikuks isegi siis, kui mäng pakub võrgumängu, kuna kaugmängu koos puhul peab mängu ostma ainult host. Kõik teie Steami sõbrad saavad liituda, olenemata sellest, kas neile kuulub mäng või mitte.

Kuidas kasutada kaugmängu koos

Alustuseks käivitate oma mängu lihtsalt Steami kaudu. Kui see on töökorras, vajutage klahvikombinatsiooni Shift + Tab, et avada auru ülekate, ja seejärel klõpsake nuppu „Kuva kõik sõbrad”.

Kui olete Steam-ülekatte keelanud, peate selle uuesti lubama. Selleks paremklõpsake oma teegis oleval mängul, valige „Properties“ ja seejärel märkige märkeruut valiku „Enable Steam Overlay While-In-Game“ kõrval.

Paremklõpsake oma sõbraloendis sõbra nimel, kelle soovite kutsuda. Mängu pealkirja all valige see inimene oma seansile kutsumiseks „Remote Play Together“. Windowsi ja Linuxi arvutites (kuid mitte Macides) algab selle kutse saatmine selle inimesega automaatselt häälvestlus. Kõik järgnevad kutsed lisavad rühma häälvestlusesse täiendavaid liikmeid.

Võite kutsuda nii palju mängijaid, kui teie mängus on ruumi - kõige rohkem oleme seni juhtinud seitse. Valve sõnul võite siiski kutsuda "kuni neli mängijat - või isegi rohkem, kui on kiire ühendus".

Mängijad, kelle oma mängule kutsute, ei saa kedagi teist mängima kutsuda. Kuid nad võivad kutsuda inimesi vaatama, kuidas kõik mängivad. Kui vajutate mängust lahkumiseks klahvikombinatsiooni Shift + Tab, Alt + Tab või Cmd + Tab, näevad kõik, välja arvatud host, ekraani „Palun oodake”.

Kuidas hallata kaugmängu koos

Kui olete valmis ja töötab, saavad kõik, kes saavad kutse teie seansile, sisestada hiire, klaviatuuri või mängupuldi abil käsud. Saate seda juurdepääsu mängija ja seadme kaupa piirata. Selleks vajutage klahvikombinatsiooni Shift + Tab, et avada menüü Steam Overlay ja „Remote Play”.

Selles aknas saab host klõpsata mis tahes mängija all hiire, klaviatuuri või mängupuldi ikooni, et vaigistada nende seadmete sisendeid. Samuti saate kasutada iga inimese kõrval olevat helitugevuse liugurit, et häälvestluses tema helitugevust tõsta või vähendada.

Kutsutud mängijad saate seansilt välja visata nupuga “Kick Player”.

Kutsutud saavad oma menüüde kuvamiseks vajutada tõstuklahvi + Tabulaator. Siin saavad nad juhtida mängu helitugevust ja kõiki teisi häälvestluses osalevaid mängijaid, sealhulgas hosti.

Seansist väljumiseks võivad nad igal ajal vajutada nuppu „Jäta voost”.

Pidage meeles, et kaugmängimine koos töötab ainult teie arvutite ja Interneti-ühenduste korral. Isegi kui need pole parima kvaliteediga, saate siiski mängida enamikku mänge oma sõpradega minimaalse viivitusega.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found