Klassikalises stiilis teemade taastamine Windows 8 või 10 puhul

Windows 8 ja Windows 10 ei sisalda enam Windows Classic'i teemat, mis pole olnud vaiketeema alates Windows 2000-st. Kui teile ei meeldi kõik uued värvid ja uus läikiv Windows 10 välimus ja tunne, saate alati naasta super-vana kooli välimus.

Need teemad pole Windowsi klassikaline teema, mida te tunnete ja armastate. Need on Windowsi suure kontrastsusega teema, millel on erinev värviskeem. Microsoft eemaldas vana teemamootori, mis lubas teema Classic kasutamist, nii et see on parim, mida saame teha.

Pange tähele, et klassikalises stiilis teema kasutamine Windows 8 või Windows 10 puhul ei paranda teie töölaua jõudlust, hoolimata sellest, mida mõned veebisaidid võivad öelda.

Oluline märkus: kuigi need teemad töötavad Windows 10-s, ei mängi need kõigi uute "Metro" stiilis universaalsete rakendustega eriti hästi. Soovitame lihtsalt uue kasutajaliidesega harjuda.

Windowsi klassikaline teema

DeviantArti kasutaja nimega kizo2703 pani Windows 8 või 10 jaoks kokku Windows Classic. Selle installimiseks külastage lehte ja klõpsake lehe paremas servas linki Faili allalaadimine.

Avage allalaaditud .zip-fail ja ekstraktige fail classic.theme oma arvuti kausta C: \ Windows \ Resources \ Ease of Access Themes.

Paremklõpsake töölaual ja valige Installitud teemade vaatamiseks isikupärastamine. Klassikalist teemat näete suure kontrastsusega teemade all - klõpsake selle valimiseks.

Märge:vähemalt Windows 10-s saate selle rakendamiseks topeltklõpsata, kui olete selle kausta kopeerinud.

Saadud teema ei tundu täpselt sarnane Windows Classicu teemale, kuid on kindlasti palju lähemal.

Klassikalised värviteemad

Hall ja sinine värv ei olnud Windows Classic'i teema jaoks alati ainus võimalus. Kui eelistate mõnda muud värvilahendust, näiteks Bricks, Marine, Desert või Rainy Day, saate alla laadida paki Windows 8 teemasid, mis jäljendavad nende klassikaliste teemade värve.

Laadige alla .zip-fail, avage see ja käivitage kaasatud fail install.cmd, topeltklõpsates seda.

Pärast seda näete järgmisel korral, kui avate isikupärastamise akna, teemad jaotises Minu teemad.

Teemapakett sisaldab erinevaid klassikalisi värvilahendusi - tellised, kõrb, baklažaan, sirel, vaher, mere-, ploomi-, kõrvitsa-, vihmane päev, punane sinine valge, roos, kiltkivi, kuusk, torm, sinikas ja nisu.

Windows XP Classicu teemal on isegi alternatiivne versioon, mis kasutab rohkem valget kui halli.

Teemade kohandamine või enda loomine (Windows 8)

Kui kasutate Windows 10, leiate seaded jaotisest Seaded -> Lihtne juurdepääs -> Kõrge kontrastsus

Teema värvide kohandamiseks või oma teema loomiseks klõpsake pärast teema valimist nuppu Värv, millest soovite alustada.

Pange tähele, et suure kontrastsusega teemad kasutavad erinevat mootorit - need võimaldavad teil valida erinevaid liidese elementide jaoks erinevaid värve, samas kui standardsed Windows 8 teemad võimaldavad teil valida ainult ühe värvi.

Kuigi Windows 8 ei anna meile teemade osas nii palju võimalusi, on vähemalt selle värvid endiselt kohandatavad.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found