Kuidas muuta lehe suunda Google Docsis

Enamasti on dokumendilehtede jaoks portreesuuna kasutamine mõistlik. Aeg-ajalt, näiteks kui teil on suur laud, mis nõuab seda täiendavat horisontaalset ruumi, peate võib-olla muutma selle asemel maastiku orientatsiooni. Google Docsis saate seda teha järgmiselt.

Kahjuks võimaldab Google Docs muuta ainult kogu dokumendi, mitte ainult selle osade lehe suunda. Kui tulete midagi sellist nagu Word, mis võimaldab teil erinevaid jaotisi erinevatel viisidel orienteeruda, peate selle piiranguga harjuma. Nii et te ei saa muidu portreepõhisele dokumendile sisestada üht maastikulehte, mis oleks väga kasulik.

Siiski võib mõnes olukorras olla kasulik kogu dokumendi suuna muutmine.

Kuidas muuta lehe suunda Google Docsis

Avage menüü „File” ja seejärel klõpsake „Page Setup”, et avada aken Page Setup.

Selle akna ülaosas jaotises „Orientatsioon“ saate dokumendi vahetada portree ja horisontaalse vahel. Tehke oma valik ja seejärel klõpsake valiku rakendamiseks nuppu „OK”.

Kui soovite Google Docs'i avamise ajal lehe vaikesuunaks määrata rõhtpaigutuse, klõpsake enne nupul „OK” klõpsamist nuppu „Määra vaikeseadeks“. Järgmine kord, kui avate uue dokumendi, on see teie määratud vaikesuunas.

Märge:Kuigi horisontaalrežiim võib suurema osa teie dokumendist suurepärase välja näha, on sellel omapärane kõrvalmõju piltide ja muu meediumite järjestamine ja vormindamine, mis võisid portreepaigutuses suurepärased välja näha. Enne kui saadate selle kellelegi heakskiitmiseks, veenduge, et kõik on korras.

See on kõik, mis seal on. Kui aken sulgub, muudetakse teie dokument kohe küljelt horisontaalse lehe paigutuseks, mis annab teie tabelitele, tekstile ja piltidele ruumi lehel sirutada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found