Chrome'il on sisse ehitatud pahavara skanner. Siin on, kuidas seda kasutada

Paljud pahavara üritab teie brauserit takistada, kuid Google Chrome pole kaitsetu - Windowsis on sisseehitatud skanneri nimega Cleanup.

See tarkvara töötab perioodiliselt taustal, kuid saate skannimise käsitsi käivitada, suunates URL-i kroom: // seaded / puhastamine brauseris või avades Seaded> Lähtesta ja puhastage> Puhasta arvuti. Tehke sellest pilt, eriti kui teie brauser tundub aeglane.

SEOTUD:Brauser aeglane? Kuidas muuta Google Chrome uuesti kiireks

See pole üldotstarbeline pahavara skanner: see keskendub Chrome'i mõjutavatele asjadele. Alates ajaveebipostitusest, mis teatas tarkvara tagasi oktoobris 2017:

Koostöös IT-turvaettevõttega ESET ühendasime nende tuvastamismootori Chrome'i liivakasti tehnoloogiaga. Nüüd saame tuvastada ja eemaldada rohkem soovimatut tarkvara kui kunagi varem, see tähendab, et rohkem inimesi saavad Chrome Cleanupist kasu. Pange tähele, et see uus liivakastiga mootor ei ole üldotstarbeline viirusetõrje - see eemaldab ainult tarkvara, mis ei järgi meie soovimatu tarkvara eeskirju.

On tore teada, et teil on tööriist, mis kaitseb teie brauserit, ja seda on hea proovida, kui Chrome töötab aeglaselt. Täname Lawrence Abramsit ettevõttest Bleeping Computer, et ta meile seda juhtis.