IMessage'i keelamine ja desaktiveerimine iPhone'is või iPadis

Apple'i iMessage on üks populaarsemaid sõnumside platvorme ja see on Apple'ile suurepärane viis inimeste lukustamiseks oma ökosüsteemi. Nii suur kui iMessage on, võib siiski juhtuda, et peate selle keelama või täielikult deaktiveerima.

Mõni neist aegadest võib osutuda vanamoodsaks tõrkeotsinguks (või võib-olla tõesti tegite hüppe Androidile). Ükskõik mis põhjusel, peate mitte ainult oma iPhone'is või iPadis iMessage'i välja lülitama, vaid potentsiaalselt paluge Apple'il oma seade eemaldada ka iMessage'i number serveri poolel.

Tundub hirmutav, kas pole? Ärge muretsege, me oleme siin, et aidata.

IMessage'i keelamine oma iPhone'is või iPadis

IMessage'i keelamine iPhone'is või iPadis on sageli esimene samm, kui teil on probleeme sõnumite saatmise või vastuvõtmisega. Lihtne sisse- ja väljalülitamine võib iMessage'i sageli üles äratada ja kuigi me ei pruugi seda tunnistada, töötab igivana soovitus midagi välja lülitada ja uuesti sisse lülitada sagedamini.

IMessage'i keelamiseks minge rakendusse Seaded ja puudutage valikut "Sõnumid".

Viige iMessage'i väljalülitamine lõpule, vajutades lülitit. Kui peate selle uuesti sisse lülitama, teete seda ka siin.

Kuidas iMessage deaktiveerida

Kui lülitate iPhone'i eemale ja soovite, et iMessage'i abil saaksite seda täielikult teha, on õige tee oma telefoninumbri deaktiveerimine ja selle eemaldamine iMessage'i teenusest keskselt. Selle saavutamiseks külastage saiti selfsolve.apple.com/deregister-imessage ja sisestage pärast oma riigi valimist oma telefoninumber. Protsessi alustamiseks vajutage “Saada kood”.

Apple saadab teile SMS-i teel kinnituskoodi ja kui see saabub, ühendage see enne nuppu „Esita” vajutamiseks kasti „Kinnituskood”.

Kui kõik need toimingud on lõpule viidud, ei seostata teie telefoninumbrit enam iMessage'iga. SMS-i see ei mõjuta ja see jätkab tavapärast tööd.