Parimad ebakõla robotid teie serveri sisselülitamiseks

Discordil on laialdane API ja nende tugi robotite platvormil. Selle tõttu on ringi liikumiseks tonne roboteid. Paljud neist lihtsalt kopeerivad üksteise funktsionaalsust. Oleme välja valinud need, kes seda õigesti teevad, ja koondanud need siia.

Modereerimisrobotid

Modereerimisrobotite eesmärk on aidata oma kogukonna haldamist veidi lihtsustada, automatiseerides sageli selliseid ülesandeid nagu probleemsete kasutajate keelamine, rämpsposti ja otsese sisu filtreerimine ning teie reeglite jõustamine.

MEE6

MEE6 teeb lisaks modereerimisele palju asju, kuid sellel on väga kasulik automaatne rämpspostifilter ja automaatik. Selle saate lubada nende veebipõhise juhtpaneeli jaotises „Moderaatorid”, kus saate välja lülitada sellised asjad nagu tüütud korgid ja emotikonirämpspost, lingid teistele serveritele, välised lingid ja massimärgid.

Ilma konfigureerimiskäskude ja intuitiivse veebiliideseta on MEE6 loendis üks paremaid modereerimisroboteid.

Dyno

Dyno pakib ühte botti hulga käske, näiteks võime vaigistada, lüüa ja keelata kasutajaid vestlusest. Üks kasulik funktsioon on „softban”, mis keelab kasutaja ja tühistab seejärel kõigi nende sõnumite kustutamise.

Gaius

Gaius on veidi keerulisem kui mõned teised selles nimekirjas olevad robotid, kuid on selle jaoks üsna võimas. Üks kasulik funktsioon on kogu serveri aeglane režiim, mis sarnaneb Twitchi aeglasele režiimile. Automoderaatori jaoks saate luua ka kohandatud filtreid ja sellel on Discordi peal oma rollisüsteem.

Integratsioonid

Integreerimised ühendavad väliseid teenuseid ja ühendavad need teie serveriga. Siin on meie lemmikud.

Tõmblema

TwitchBot on täisfunktsionaalne Twitchi integreerimisbott. See võimaldab teil seadistada voogedastajate märguandeid, sirvida tõmblusi ja vaadata statistikat ning kuulata isegi voogusid Discordi häälvestluses.

Medal

MedalBot pakub integratsiooni mänguklippide jagamise saidiga medal.tv. Boti abil saate klippe automaatselt Discordi saata.

Patreon

Patreonil on oma bot, mis annab teie patroonidele automaatselt rollid. Saate selle lisada saidi sätetest, klõpsates nuppu „Ühenda ebakõlaga”.

Kasulikud robotid

Kasulikud robotid ei sobi teistesse kategooriatesse, kuid on omaette kasulikud.

Ekvalaiser

260+ käsuga saab Equalizer teha üsna palju - serveri seadistusi, pildiefekte, ajutisi häälekanaleid ja saata teile isegi juhuslikke meeme. Samuti on funktsioonide komplekti laiendamiseks võimalus lisada kohandatud käske.

Tõlkija

Tõlkija on kasulik robot mitmekeelsete lahkhelide jaoks. See kasutab Google Translate API-d, et saaksite kõigiga suhelda. Võite selle isegi seadistada automaatselt kasutaja sõnumeid tõlkima, kuid vastamiseks peate uuesti käsitsi tõlkima.

DonateBot

DonateBot on üsna lihtne: see võimaldab inimestel maksta rollide eest Discordis otse teie PayPali kontole. See on suurepärane ühekordsete maksete jaoks, mille jaoks Patreon poleks ideaalne.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found