Kuidas blokeerida Facebookis Messengeri vestluspea ikoonid Androidis

Tead, mis on lahe? Kiirsõnumid sõprade, pere ja kolleegidega. Kas teate, mis häirib? Kui nägu hõljub teie telefonis kõige muu kohal. Ja Facebook Messengeri puhul on see täpselt nii - Androidi ujuvate näoikoonide väljalülitamiseks toimige järgmiselt.

Funktsiooni ennast nimetatakse vestluspeaks ja see tundub hea mõte - pagan, mõned inimesed võivad seda isegi tehameeldibneid. See on lahe! Meile meeldib, et nad teile meeldivad. Kuid kui leiate end laagrist "ei meeldi" ja tahate neist lihtsalt lahti saada, oleme teid kajastanud. Selle saavutamiseks on kaks võimalust: kui soovite lihtsalt ajutiselt vabaneda ekraanil hõljuvatest peadest, võite need vallandada. Aga kui te ei soovi kunagi teist vestlusjuhti näha, kuni elate, saate selle täielikult keelata.

Alustame viimasest, sest sellel on lihtsalt mõtet.

Kuidas blokeerida Facebook Messengeri vestluspea

Keelate vestlusjuhid Messengeri peaaknas. Sinna pääsete lihtsalt Messengeri rakenduse avamisega või puudutades mõnda avatud vestluspea (mis viib teid Messengerisse).

Kas näete Messengeri rakenduses seda väikest ikooni, mille paremas ülanurgas on teie enda ilus nägu üles? Puudutage seda.

Kerige allapoole, kuni näete kirjet „Vestluspea”, ja seejärel lülitage see väike liugur välja. Nüüd saate seda vestlust elada peata.

Kuidas loobuda vestluspäistest

Kui kõik, mida soovite teha, on vabaneda peadest, mis praegu ripuvad, pole muret - see on lihtne. Haarake see lihtsalt kinni ja tõmmake see allosas oleva X-ni. Nagu nii:

Puhh! See on kadunud - vähemalt kuni järgmise korrani, kui inimesed teile sõnumi saadavad.