Kuidas Microsofti meeskonnad Windows 10-s püsivalt desinstallida

Kui Microsoft Teams jätkab enda Windowsi arvutisse uuesti installimist ja käivitamisel käivitamist, on lahendus olemas. Microsoft Teamsit ei saa desinstallida tavalisel viisil: peate selle desinstallima kaks korda.

See on rumal, aga nii see töötab. Täpsemalt peate desinstallima nii „Microsoft Teams” kui ka „Teams Machine-Wide Installer”. Kui desinstallite lihtsalt rakenduse Microsoft Teams, installib kogu masina installer selle iga kord, kui arvutisse sisse logite. Teami täielikuks desinstallimiseks peate eemaldama mõlemad rakendused.

Mõlema desinstallimiseks minge Windows 10 Seaded> Rakendused> Rakendused ja funktsioonid.

Jaotises Rakendused ja funktsioonid otsige valikut „Meeskonnad”. Desinstallige nii Microsofti meeskonnad kui ka Teams Machine-Wide Installer.

Nende rakenduste desinstallimiseks võite kasutada ka klassikalist juhtpaneeli. Minge juhtpaneelile> Programmid> Programmi desinstallimine, otsige üles „Teams“ ja desinstallige nii Microsoft Teams kui ka Teams Machine-Wide Installer.

Olete valmis! Järgmisel korral, kui logite arvutisse, ei installi Teams ennast automaatselt uuesti. See jääb teie süsteemist kustutatuks, kuni laadite selle alla ja installite selle tahtlikult.

Nagu Microsofti veebisait märgib, desinstallitakse Teams ka siis, kui desinstallite Office'i oma süsteemist. Tundub, et Microsoft Office installib paljudel juhtudel automaatselt nii Teams kui ka Teams Machine-Wide Installeri.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found