Kuidas vaadata Rokul tõmblemist

Twitch on peamine platvorm esportturniiride, valdkonnaürituste ja mängupersoonide vaatamiseks. Amazon tõmbas ametliku rakenduse Roku kanalipoest 2017. aastal, kuid saate siiski kasutada Rokis Twitchi vaatamiseks rakendusi Mitteametlik Twitch või TTV Stream.

1. võimalus: installige Rokule vana ametlik rakendus Twitch

Mitteametlik Twitchi rakendus installib teie Rokule vana ametliku rakenduse Twitch. See rakendus töötas endiselt, kui proovisime seda märtsis 2020.

See pole Roku kanali poes saadaval, seega peate kasutama funktsiooni „Koodiga kanali lisamine”. Suunage mis tahes brauser saidile my.roku.com/account/add ja veenduge, et olete sisse logitud. Sisestage kood „TWITCHTV” ja järgige hoiatavaid juhiseid, et peidetud kanal oma kontole lisada.

Teise võimalusena võite klõpsata sellel otselingil rakenduse lehele, järgides privaatsekanali lisamise viipasid. Kui Mitteametlik Twitchi rakendus ei ilmu kohe kodumenüüs, taaskäivitage Roku, navigeerides Roku avakuval jaotisse Seaded> Süsteem> Süsteemi taaskäivitamine.

SEOTUD:Kuidas lisada varjatud erakanaleid oma Rokule

Kui Amazon lõpetas rakenduse Twitch Roku kanalipoest, said Roku kasutajad, kellele rakendus oli juba installitud, seda siiski kasutada. Rakendus Mitteametlik Twitch annab teie seadmele juurdepääsu sellele ametlikule ametlikule rakendusele.

Avage oma Roku seadmes rakendus Mitteametlik Twitch. Ilmub teade „Official Twitch Channel Now Available”. Valige „Jah“.

Avaneb Twitchi ametliku rakenduse leht. Valige „Lisa kanal”.

Järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid ja sisestage ekraanil kuvatav kood.

Teie Roku kinnitab, et „Twitch on lisatud kodu lõppu”. Nüüd saate eemaldada rakenduse Mitteametlik Twitch.

Nüüd olete valmis alustama voogude vaatamist populaarsuse või kategooria järgi. Rakenduses saate oma Twitchi kontole sisse logida, et pääseda juurde jälgitavatele kanalitele, vajutades oma Roku puldi tärninuppu. Vähemalt ei pea te selle rakenduse värskendamise pärast niipea muretsema.

Variant 2: kuidas installida TTV voog Rokule

Toetuseta ametliku rakenduse alternatiivina on TTV Stream toetatud mitteametlik rakendus, mis pakub juurdepääsu Twitchile. Paljud inimesed armastavad seda. Kui teil on kadunud Twitchi rakendusega probleeme, proovige seda mitteametlikku lahendust.

Suunage mis tahes veebibrauser saidile „ttvstream.com” ja klõpsake nuppu „Lisa kanal”. Peate võib-olla uuesti sisse logima. Järgige juhiseid, kuni kanal lisatakse. Nagu ülalpool, kui rakendust TTV Stream ei kuvata kohe kodumenüüs, taaskäivitage Roku, navigeerides Roku avakuval Seaded> Süsteem> Süsteemi taaskäivitamine.

Avage rakendus TTV Stream ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid. Minge aadressile “ttvstream.com/link” ja sisestage oma Roku seadmes kuvatav kuuekohaline kood. Järgige juhiseid oma Twitchi konto linkimiseks TTV voogega. Kui olete lõpetanud, on teil kohe juurdepääs Toku voo liidesele oma Roku seadmes.

Võib-olla olete kuulnud Twitched ja Twitched Zero. Neid Roku mitteametlikke rakendusi Twitch enam pole. Nende arendaja ütleb, et Roku eemaldas nad Twitch Interactive'i palvel, kuid teised ülaltoodud rakendused on head alternatiivid.

Oleks tore, kui Amazon pakuks ametlikku Roku tuge, kuid kahtlustame, et nad näevad Rokut Amazon Fire TV rivaalina.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found