Kuidas keelata Windows 10 häirivad fookusabi teatised

Windows 10 funktsioon Focus Assist peidab märguanded automaatselt, kui mängite mänge või kasutate muid täisekraaniga rakendusi. Kuid Cortana armastab teatada, et see vaigistab märguandeid. Siit saate teada, kuidas need tüütud Focus Assist'i märguanded välja lülitada.

Focus Assist on Windows 10 režiim Mitte segada. Kui see on lubatud, peidab see sissetulevad märguanded automaatselt, nii et need ei hüpiks ega häiriks teid mängu mängides, esitlust pidades või mõnda täisekraanirakendust kasutades. Fookuse abivahend võib teatavatel kellaaegadel märguanded automaatselt vaigistada. Focus Assist režiimist lahkumisel näete märguandeid. Cortana kuulutab aga valjuhäälselt valikut „Ma edastan teie märguanded tegevuskeskuses”, kui mängite mängu, täisekraanrežiimis või kopeerite oma kuva. Nende sõnumite vaigistamiseks toimige järgmiselt.

Fookuseabi konfigureerimiseks minge jaotisse Seaded> Süsteem> Fookuse abimees. (Saate akna Seaded kiiresti avada, vajutades Windows + i.)

Klõpsake jaotises Automaatreeglid automaatreegli nimel. Näiteks mängu mängimisel ilmuvate fookusabi abi märguannete keelamiseks klõpsake nuppu „Kui ma mängu mängin”.

Tühjendage märkeruut „Kuva märguandekeskuses, kui fookusabi on automaatselt sisse lülitatud”.

Korrake seda protsessi kõigi teiste automaatreeglite tüüpide puhul - „Nende aegade”, „Kui ma kopeerin oma kuva”, „Kui ma mängin mängu” ja „Kui ma kasutan rakendust täisekraanirežiimis . ” Igal automaatsel reeglil on oma eraldi märguandeseade.

Kui soovite ka keelata kokkuvõtte teated, mis ilmuvad siis, kui väljute automaatselt fokuseerimisabist, tühjendage automaatreeglite loendi all olevast suvandist "Kuva mulle kokkuvõte sellest, millest mul puudus, kui teravustamisabi oli".

Focus Assist on loodud vaikseks, miks peaks Cortana ilmuma teadaande, milles öeldakse, et see ei teavita teid? Nii olete vähemalt teadlik, et Focus Assist on aktiveeritud. Focus Assist ei vaiki märguandeid tavaliselt teile teatamata, tagades, et te ei jätaks olulisi märguandeid tähelepanuta. Kuid Microsoft peaks teavitamisvõimalusi tõesti hõlpsamini leidma - need on üsna varjatud.

SEOTUD:Kuidas kasutada teravustamisabi (režiimi Mitte segada) Windows 10-s


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found