Kuidas Internet Exploreri Windowsis täielikult keelata

Paljud Windowsi kasutajad ei meeldi Internet Exploreris piisavalt, et ainult teise brauseri kasutamisest ei piisa - nad tahavad, et see kaoks. Kuigi pole võimalik seda täielikult desinstallida, vaatame, kuidas Internet Exploreri Windowsis keelata, nii et te ei peaks sellega enam tegelema.

Enne Internet Exploreri keelamist võiksite järgida meie juhendit, et importida järjehoidjad ja seaded IE-st Chrome'i ja muuta Chrome vaikebrauseriks.

SEOTUD:Internet Exploreri või Edge'i Chrome'i migreerimine (ja miks peaksite)

Internet Exploreri keelamiseks klõpsake menüüd Start ja tippige otsingukasti „juhtpaneel”. Seejärel klõpsake tulemustes valikut Juhtpaneel.

(Kui kasutate Windows 7, saate lihtsalt klõpsata menüü Start nuppu ja seejärel nuppu "Juhtpaneel".)

Klõpsake juhtpaneeli ekraanil kategooriat Programs.

Klõpsake ekraanil Programmid jaotises Programmid ja funktsioonid linki „Windowsi funktsioonide sisse- või väljalülitamine”.

Kuvatakse Windowsi funktsioonide dialoogiboks. Tühjendage märkeruut „Internet Explorer 11”.

Windows 7-s võib teil olla installitud mõni muu Internet Exploreri versioon. Kuid see protseduur töötab samamoodi mis tahes Windows 7, 8 või 10 Internet Exploreri versiooni puhul, mis on installitud Windowsi süsteemi osana.

Kuvatakse hoiatav dialoogiboks, mis ütleb, et Internet Exploreri väljalülitamine võib mõjutada Windowsi teisi funktsioone ja programme. Internet Exploreri keelamise jätkamiseks klõpsake nuppu „Jah”.

Klõpsake Windowsi funktsioonide dialoogiboksis nuppu "OK".

Muudatuste rakendamise ajal kuvatakse dialoogiboks.

Muudatuste jõustumiseks peate oma arvuti taaskäivitama. Kui te pole taaskäivitamiseks valmis, klõpsake nuppu „Ära taaskäivita” ja taaskäivitage siis käsitsi, kui olete valmis. Muul juhul klõpsake nuppu „Taaskäivita kohe”.

Kui teie arvuti taaskäivitub, pole Internet Explorer loendis Määra vaikeprogrammid (Juhtpaneel> Vaikeprogrammid> Määra vaikeprogrammid).

Internet Explorer pole saadaval ka kontekstimenüüs Ava koos. Ja kui valite alammenüüst „Valige teine ​​rakendus” ...

... Internet Explorer pole seotud failide, näiteks .htm-failide avamiseks mõeldud programmide loendis saadaval.

See ei eemalda kõiki Internet Exploreri jälgi täielikult, kuna muud programmid ja protsessid toetuvad selle renderdamismootorile. Kuid see protseduur viib selle kindlasti teie arvutiga töötades endast välja.