Kuidas keelata Windowsi hoiatus "Madal kettaruum"

Windows kuvab märguandeid „Madal kettaruum” alati, kui teie arvuti mis tahes sektsioonis on ruumi vähem kui 200 MB. Siit saate teada, kuidas märguannetest vabaneda, isegi kui ruumi ei saa vabastada.

Mida peate teadma

Kui see hoiatus on seotud teie süsteemidraiviga, peaksite sellele tähelepanu pöörama ja ruumi vabastama. Windows ei toimi hästi, kui teie süsteemidraiv on täielikult täis. Teil on vaja vaba ruumi, kuigi keegi ei oska täpselt öelda, kui palju. Paljud rakendused ei tööta korralikult ja lähevad kokku, kui teil on täiesti täielik draiv. Igal juhul, kui näete hoiatust, pole teil peaaegu üldse ruumi ja peaksite selle tõenäoliselt vabastama.

SEOTUD:7 viisi kõvakettaruumi vabastamiseks Windowsis

Mõnel juhul võite seda hoiatust näha ka muude süsteemiväliste draivide kohta. Näiteks kui taastesektsioonile on määratud draivitäht ja see on peaaegu täis, võite näha seda hoiatust. Soovitame varjatud sektsiooni peita, kui see nähtavaks muutub.

Kui teil on täielik andmeketas ja te ei muretse võimalike probleemide pärast või kui te lihtsalt ei soovi seda hoiatust näha, võite need märguanded keelata.

Keelake hoiatus registri muutmisega

Nende vähese kettaruumiga sõnumite saate keelata ainult Windowsi registris sätet muutes. See on kogu süsteemi hõlmav muudatus, nii et Windows ei hoiata teid pärast selle muutmist ühegi teie draivi vähese kettaruumi eest.

Allpool toodud registrihäkk töötab Windows 7, Windows 8 ja Windows 10 operatsioonisüsteemides.

Siin on meie tavaline hoiatus: registriredaktor on võimas tööriist ja selle väärkasutamine võib muuta teie süsteemi ebastabiilseks või isegi mittetoimivaks. See on üsna lihtne häkkimine ja seni, kuni juhistest kinni peate, ei tohiks teil probleeme olla. See tähendab, et kui te pole selle tööriistaga kunagi varem töötanud, kaaluge enne alustamist registriredaktori kasutamise kohta. Ja enne muudatuste tegemist varundage kindlasti register (ja arvuti!).

Alustamiseks käivitage registriredaktor, avades menüü Start, tippides otsingukasti „regedit” ja vajutades sisestusklahvi Enter. Klõpsake nuppu Jah, et anda registriredaktorile luba arvutisse muudatuste tegemiseks.

Järgmise klahvini navigeerimiseks kasutage registriredaktori akna vasakut külgriba. Kui kasutate Windows 10, saate võtme ka kopeerida ja kleepida registriredaktori aadressiribale.

HKEY_CURRENT_USER \ TARKVARA \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer

Koos Poliitikad vasakul paanil valitud võti, paremklõpsake parempoolse paani tühjal alal ja valige Uus> DWORD (32-bitine) väärtus.

Nimetage väärtus NoLowDiscSpaceChecks.

(Jah, see peaks olema tehniliselt kirjutatud "Disk", mitte "Disc", kuid seda õigekirja nõuab Microsoft selle registrikirje jaoks.)

Topeltklõpsake nuppu NoLowDiscSpaceChecks äsja loodud väärtus. Tüüp 1 ja seejärel klõpsake nuppu OK.

Nüüd saate registriredaktori akna sulgeda. Enne muudatuste jõustumist peate arvuti taaskäivitama.

Kui soovite vähese kettaruumi hoiatused tulevikus uuesti lubada, naaske registrisse sellesse asukohta, paremklõpsake NoLowDiscSpaceChecks väärtus ja valige selle eemaldamiseks „Kustuta“. Pärast seda taaskäivitage arvuti.

Laadige alla meie ühe klõpsuga registrihäkk

Oleme loonud mõned allalaaditavad registrihäkid, mida saate kasutada, kui te ei soovi registrit ise muuta. Üks häkkimine keelab vähese kettaruumi kontrollimise ja teine ​​häkkimine võimaldab need uuesti. Mõlemad on lisatud järgmisesse faili. Topeltklõpsake sellel, mida soovite kasutada, ja nõustuge teabe lisamisega oma registrisse.

Keela vähese kettaruumi kontrollimiste häkkimine

Pärast mõne ülaltoodud faili käivitamist peate muudatuse jõustumiseks oma arvuti taaskäivitama.

Need häkid muudavad lihtsalt sama väärtust, mida me eespool käsitlesime. Fail Keela vähese kettaruumi kontrollimine lisab faili NoLowDiscSpaceChecks väärtust registrile ja annab sellele väärtuse 1 . Fail „Luba vähese kettaruumi kontrollimine” kustutab väärtuse teie registrist.

.Reg-faililaiendiga failid on lihtsalt spetsiaalselt vormindatud tekstifailid. Võite paremklõpsata mis tahes .reg-faili ja valida „Redigeeri“, et täpselt näha, kuidas see toimib, ning igaüks saab oma registri häkkimisfailid luua.