Lisage oma Gmaili konto Outlook 2010-sse POP-i abil

Kas olete põnevil Outlooki uusima versiooni üle ja soovite selle oma Gmaili kontodega seadistada? POP abil saate oma Gmaili konto hõlpsalt Outlook 2010-sse lisada.

Alustamine

Logige sisse oma Gmaili kontole ja minge seadete lehele. Vastavalt Edastamine ja POP / IMAP vahekaardil veenduge, et POP oleks lubatud. Võite lubada POP-juurdepääsu kõigile edaspidi saabuvatele uutele kirjadele või kõigile teie Gmaili kontol olevatele kirjadele. Teise variandi puhul soovitame teil valida hoia Gmaili koopiat postkastis et pääseksite endiselt oma meilidele juurde Gmaili serveris.

Lisage oma konto Outlook 2010-sse

Kui te pole veel Outlook 2010 käivitanud, klõpsake nuppu Järgmine seadistamise alustamiseks ja oma e-posti konto lisamiseks.

Valige Jah e-posti konto lisamiseks Outlooki. Nüüd olete valmis oma e-posti aadressile pääsemiseks seadeid sisestama.

Või kui olete juba Outlooki kasutanud ja soovite lisada uue POP-konto, klõpsake nuppu Fail ja seejärel valige Lisada konto jaotises Konto teave.

Outlook 2010 suudab teie konto automaatselt leida ja konfigureerida vaid teie e-posti aadressi ja parooliga, nii et sisestage need ja klõpsake Järgmine lasta Outlookil proovida seda automaatselt seadistada.

Outlook otsib nüüd teie e-posti konto seadeid.

Kui Outlook suutis seaded leida ja teie konto automaatselt konfigureerida, näete seda edukat kuva. Sõltuvalt teie seadistusest seadistatakse Gmail automaatselt, kuid mõnikord ei õnnestu seadeid leida. Sel juhul läheme tagasi ja konfigureerime selle käsitsi.

Konfigureerige Outlook Gmaili käsitsi

Valige konto seadistamise ekraanil tagasi Konfigureerige serveri seaded või täiendavad serveritüübid käsitsi ja klõpsake nuppu Järgmine.

Valige Interneti-e-post ja seejärel klõpsake nuppu Järgmine.

Sisestage oma kasutajanimi, e-posti aadress ja sisselogimisteave. Sisestage jaotises Serveri teave järgmised andmed:

  • Konto tüüp: POP3
  • Sissetuleva meiliserver: pop.gmail.com
  • Väljuva posti server: smtp.gmail.com

Kontrollige kindlasti Jäta salasõna meelde nii et te ei pea seda iga kord sisestama.

Pärast andmete sisestamist klõpsake nuppu Rohkem seadeid.

Valige Väljuv server ja kontrollige Minu väljaminev server (SMTP) nõuab autentimist. Kontrollige Kasutage samu seadeid nagu minu sissetuleva meiliserver on samuti tähistatud.

Järgmisena valige vahekaart Täpsem ja sisestage järgmine teave:

  • Sissetulev server (POP3): 995
  • Väljuv server (SMTP): 587
  • Märkige See server nõuab krüpteeritud ühendust (SSL)
  • Määra Kasuta järgmist tüüpi krüpteeritud ühendust TLS-iga

Samuti võiksite mõne päeva pärast märkeruudust Eemalda sõnumid serverist tühistada. Nii pääsete oma sõnumitele endiselt Gmaili veebipõhiselt juurde.

Klõpsake akna sulgemiseks nuppu OK ja seejärel klõpsake nuppu Järgmine konto seadistamise lõpetamiseks. Outlook testib teie konto seadeid veendumaks, et kõik töötab; klõpsake Sulge kui see on lõppenud.

Kui kõik on õigesti sisestatud, tervitatakse teid eduka seadistussõnumiga ... klõpsake nuppu Lõpeta.

Gmail on kõik valmis Outlook 2010-ga sünkroonimiseks. Nautige oma Gmaili kontot Outlookis koos kiire indekseeritud otsingu, vestlusvaate ja muuga!

Järeldus

Gmaili lisamine POP-i sätte abil Outlook 2010-sse on tavaliselt lihtne ja võtab vaid paar sammu. Isegi kui peate oma seaded sisestama käsitsi, on see siiski üsna lihtne protsess. Soovi korral saate POP3 abil lisada mitu e-posti kontot ja kui soovite IMAP-kontosid sünkroonida, vaadake meie õpetust Gmaili seadistamiseks IMAP-i abil Outlook 2010-s.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found