Kuidas tagastada kuuldavaid audioraamatuid

Kuuldav on vinge. 15 dollari eest kuus saate oma valiku mis tahes kollektsiooni kuuluvast heliraamatust; 23 dollari eest kuus saate kaks raamatut. Aga mis juhtub, kui laadite raamatu alla kogemata või raiskate krediiti raamatule, mis kõlab nagu oleks seda jutustanud Gilbert Gottfried heelium? Hea uudis on see, et kui te pole mingil põhjusel rahul, saate oma Audible'i ostud tagastada. Nii toimige järgmiselt.

Audible’s Returns Policy

Nagu enamik Amazoni tagastuspoliitikat, on ka Audible poliitika uskumatult liberaalne. Siiski tuleb meeles pidada mõnda asja:

  • Heliraamatute tagastamiseks peate olema Audible liige.
  • Raamatu peate tagastama 365 päeva jooksul pärast selle ostmist.
  • Teile makstakse raha tagasi samal viisil, nagu ostsite; kui maksite krediidiga, saate krediidi tagasi.
  • Raamatu saate tagastada ka siis, kui olete seda kuulanud.

Audible tagastamispoliitika on loodud nii, et tunnete end mugavalt juhusliku audioraamatu või mõne muu jutustaja proovimisel. See pole nii, et saaksite kasutada ühte krediiti kümne raamatu kuulamiseks. Kui Amazon arvab, et rikute tagastamispoliitikat, ei saa te raamatuid tagastada, klienditeenindus võtab teiega ühendust ja teie konto võidakse peatada. Meil pole ühtegi kindlat numbrit selle kohta, kui palju saate tagasi teenida. Kuid kui ostate regulaarselt audioraamatuid, kuulate neid ja siis tagastate, märkab Audible.

Kuidas tagastada kuuldavaid raamatuid

Minge Audible'i veebisaidile ja logige sisse oma kontole. Millegipärast töötab see ainult Audible'i töölauasaidil, mitte mobiilirakenduses.

Klõpsake lehe paremas ülanurgas oma nimel ja seejärel klõpsake rippmenüüs valikut „Konto üksikasjad”.

Klõpsake oma konto lehel valikut „Ostuajalugu”.

Näete kõigi ostetud heliraamatute loendit. Klõpsake tagastatava pealkirja kõrval nuppu „Tagasta pealkiri”. Kui te ei saa raamatut mingil põhjusel tagastada, on kiri „Pole sobilik tagastamiseks”.

Valige raamatu tagastamise põhjus ja klõpsake nuppu „Tagasta pealkiri”.

Ja just nii on raamat tagasi tulnud.

Kui ostsite raamatu krediidiga, saate seda krediiti kohe kasutada. Kui ostsite raamatu mõnel muul viisil, kulub tagasimakse tegemiseks kuni kümme tööpäeva.