Windows 10 oktoobri 2020 värskenduse (20H2) installimine

Windows 10 oktoobri 2020 värskendus (20H2) ilmus 20. oktoobril 2020 - omamoodi. Nagu tavaliselt, juurutab Microsoft aeglaselt värskendust korraga väikesele arvule arvutitele, lastes inimestel valida, kas see installida ja vaadata, kuidas see nende arvutis töötab.

Kui te ei kiirusta, soovitame teil oodata, kuni Windows Update pakub teie arvutisse värskendust automaatselt. See tagab, et värskendus on enne selle hankimist võimalikult stabiilne. Siin on Microsofti ametlik loend värskenduse praegustest teadaolevatest probleemidest.

Kuidas saada värskendust Windows Update'ist

Alates 20. oktoobrist 2020 ütleb Microsoft, et see värskendus ilmub mõne seadme jaoks Windows Update'is.

Selle leidmiseks minge jaotisse Seaded> Värskendamine ja turvalisus> Windows Update. Klõpsake nuppu „Otsi värskendusi”.

Kui värskendus on saadaval, näete teadet nii öeldes ja võite selle installimiseks klõpsata nupul „Laadi alla ja installi”. Windows laadib värskenduse alla. Kui allalaadimine on lõppenud, teavitab Windows teid sellest ja saate valida aja, mille soovite installimise lõpetada ja arvuti taaskäivitada.

Kui te värskendust ei näe, peate võib-olla veel mõnda aega ootama - Windows paneb ühilduvusprobleemidega seadmetele „turvakaitse”, nii et nad ei installi värskendust enne, kui probleemid on lahendatud.

SEOTUD:Windows 10 oktoobri 2020 värskenduse (20H2) uudised, saadaval nüüd

Kuidas sundida uuendama 2020. aasta oktoobri värskendust

Microsoft soovitab oodata, kuni Windows Update pakub teie arvutis värskendust. Kui te värskendust ei näe, on võimalik, et teie arvutil on ühilduvusprobleem, mis tuleks enne värskenduse installimist lahendada.

Kuid kui soovite ikkagi värskenduse installida, saate selle teha.

Hoiatus: Soovitame seda mitte teha, kuna jätate osa testimisprotsessist vahele. Teil võib tekkida vigu või muid probleeme.

Microsofti järkjärgulise levitamise protsessi vahele jätmiseks külastage Microsofti lehte Windows 10 allalaadimine. Värskendusabisti allalaadimiseks ja allalaaditud EXE-faili käivitamiseks klõpsake nuppu „Laadi alla”.

Näete teadet, mis ütleb teile, millist Windows 10 versiooni te kasutate. Selles öeldakse, et Windows 10 uusim versioon on versioon 2009, mis on 2020. aasta oktoobri värskendus.

Värskenduse jätkamiseks klõpsake selle installimiseks nuppu „Värskenda kohe”. See jätab vahele kõik Windowsi värskendused, mis võivad kinni hoida, takistada teie arvuti täiendamist. See laadib värskenduse alla ja palub teil lõpuks arvuti taaskäivitada.

Probleemi ilmnemisel saate minna tagasi oma Windows 10 vanale versioonile menüüst Seaded> Värskendamine ja turvalisus> Taastamine. Kuid peate seda tegema esimese kümne päeva jooksul pärast värskenduse installimist. 2020. aasta oktoobri värskenduse või mõne muu suure Windows 10 värskenduse desinstallimiseks toimige järgmiselt.

SEOTUD:Windows 10 oktoobri 2020 värskenduse desinstallimine