Veebilehtede printimine ilma reklaamide ja muu segaduseta

Veebiartiklitega kaasnevad reklaamid ja muu segadus. Nende printimisel saate sageli kogu selle rämpsu. Kuid saate oma veebibrauserisse sisse ehitatud funktsiooniga reklaamid ja muud kõrvalised elemendid välja lõigata.

Selle kõrvaldamiseks soovitame veebibrauserites kasutada lugemisrežiimi. Lugemisrežiimis loob teie veebibrauser spetsiaalse vaate, kus on ainult tekst ja olulised pildid. Kuid see režiim pole mõeldud ainult lugemiseks - saate ka sellest printida ja saada parema, sujuvama paberkoopia. Kõik, mida peate tegema, on enne artikli printimist aktiveerida veebibrauseri lugemisrežiim. Nii toimige järgmiselt.

  • Google Chrome: Chrome'is on peidetud lugejarežiim, mille saate lubada. Pärast seda klõpsake menüüd> Distill Page. Kui te ei soovi peidetud lippudega segamini ajada, soovitame veebilehe avada teises brauseris ja printida see sealt välja.

  • Mozilla Firefox: Klõpsake aadressiribal artiklikujulist nuppu „Lülita lugeja vahetamine” või vajutage klahvi F9.

  • Microsoft Edge: Klõpsake aadressiribal raamatukujulist lugemisvaate ikooni või vajutage klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + R.

  • Apple Safari: Klõpsake aadressiriba vasakul küljel ikooni „Reader”. See näeb välja nagu mõni tekstirida. Võite ka vajutada klahvikombinatsiooni Cmd + Tõst + R.

Pärast lugemisrežiimi lubamist oma brauseris avage selle menüü ja klõpsake nuppu „Prindi” nagu tavaliselt. See prindib veebisaidi sujuvama ja minimaalsema versiooni. See rippversioon kuvatakse ka prindi eelvaate aknas.

Kui proovite printida veebilehte, mis pole artikkel, siis lugejavaate ikooni ei kuvata või see on hall. Seda seetõttu, et lugemisrežiim töötab ainult veebiartiklitega, kuna teie brauser saab need automaatselt maha võtta.

SEOTUD:Google Chrome'i varjatud lugeja režiimi kasutamine