Chrome'i vahelehtede taastamine, kui nuppu „Ava viimane seanss uuesti” ei ole

Chrome või teie arvuti kukkus kokku. Kõik teie vahelehed on kadunud ja mis veelgi hullem - Chrome'i uuesti laadimisel pole nuppu „Viimase seansi uuesti avamine”. Äkki sa jäid sellest ilma? Või äkki polnud seda kunagi olemas. Mõlemal juhul soovite tõesti leida need vahelehed tagasi.

Ja saate! Klõpsake aadressiribast paremal asuvat kolme vertikaalse punkti nuppu.

Näete menüüelementi „Ajalugu”, mille kõrval on nool. Hõljutage kursorit oma kohal selle kohal ja näete oma lähiajalugu.

Kui teie brauser suleti hiljuti või kukkus kokku, peaksite nägema üksust nimega „7 vahelehte”. Klõpsake seda ja kogu teie vahelehtede kogu taastatakse.

Kui see ei aita, võite proovida klaviatuuri otseteed. Vajutage klahve Control + Tõst + T (või Command + Tõst + T, kui kasutate Maci) ja teie viimati suletud vaheleht või aken avaneb uuesti. Jätkake seda seni, kuni teie aken varasemast uuesti koeb või otsetee lakkab töötamast.

On tõenäoline, et teie aken ei tule enam tagasi, eriti kui olete krahhi järel brauserit natuke kasutanud. Sel juhul klõpsake selle menüü ülaosas valikut „Ajalugu” või vajutage klaviatuuril klahve Control + H (Mac: Command + Y).

Kahjuks ei leia te siin vahelehtede komplekte, nagu te varem välja toodud menüüs leidsite. Kuid kui olete kaotanud kindla vahekaardi, leiate selle kerimise või otsimisega tagasi. See pole täiuslik, kuid vähemalt on mõned kaotatud vahelehed olemas.

SEOTUD:Kuidas lubada privaatset sirvimist mis tahes veebibrauseris

Pange tähele, et ühtegi vahekaarti, mis on avatud vahekaardil Privaatne sirvimine, ei saa teie sirvimisajaloo abil taastada. Need on igaveseks kadunud (mis on eraviisilise sirvimise mõte.)


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found