Kuidas muuta serveri piirkonda ebakõlas

Discord valib automaatselt serveri piirkonna, mille kaudu teie kõneside suunatakse. Võib juhtuda, et mõne muu serveripiirkonna valimine parandab häälvestluste kvaliteeti, eriti kui vestlete teiste piirkondade inimestega.

Serveri piirkonna muutmiseks peate olema oma Discordi serveri serveri administraator (või omanik). Kõik samas serveris olijad kasutavad suhtlemiseks serveriga määratud piirkonda. Serveripiirkonna kõne keskmist saab muuta ka otsesõnumite häälvestluste jaoks, kuid see funktsioon on saadaval ainult töölauaversioonis.

SEOTUD:Kuidas luua, seadistada ja hallata oma ebakõlaserverit

Discordi serveri piirkonna muutmine arvutis või Macis

Discordi liides on Windowsis ja macOS-is identne. Niisiis, järgige alltoodud samme, et muuta serveripiirkonda rakenduses Discord või veebisaidil, hoolimata sellest, milline platvorm teil on.

Selleks avage Discord ja külastage serverit. Klõpsake vasakul asuva kanaliloendi ülaosas serveri kõrval olevat allanoolt ja seejärel klõpsake nuppu „Serveri seaded”.

Vahekaardil „Ülevaade“ saate vaadata erinevaid serveri seadeid, sealhulgas praegust serveri piirkonda. Serveri piirkonna muutmiseks klõpsake nuppu „Muuda”.

Saadaolevate asukohtade loend kuvatakse menüüs „Serveri piirkonna valimine“, sealhulgas Euroopa, India ja erinevad asukohad Ameerika Ühendriikides.

Häälvestluste kvaliteedi parandamiseks on ilmselt kõige parem valida asukoht võimalikult lähedal teile ja teistele teie serveris. Parima kvaliteedi tagamiseks peate võib-olla testima mitut asukohta. Õnneks põhjustab selle tegemine häälvestluste ajal väga vähe katkestusi.

Teie uus serveripiirkond rakendatakse automaatselt; ka kõik praegused häälvestlused viiakse kohe uude piirkonda.

Discordi serveri piirkonna muutmine mobiilseadmetes

Serveri piirkonda saate muuta ka rakenduses Discord Androidis, iPhone'is või iPadis. Allpool toodud sammud peaksid töötama mõlemal platvormil.

Alustamiseks avage nutitelefonis või tahvelarvutis rakendus Discord ja seejärel pöörduge serveri poole. Kanaliloendisse pääsemiseks puudutage vasakus ülanurgas olevat hamburgeri menüüd.

Puudutage kanaliloendis paremas ülanurgas kolme punktiga menüüd.

Puudutage hüpikaknas valikut „Seaded”.

Puudutage menüüs „Serveri seaded” valikut „Ülevaade”.

Teie praegune serveripiirkond on loetletud jaotises „Serveripiirkond”. Puudutage seda alternatiivi vaatamiseks ja valimiseks.

Kasutatava piirkonna leidmiseks sirvige loendit ja puudutage seda. Jällegi soovite valida piirkonna, mis on võimalikult lähedal teile ja teistele teie serveris olevatele inimestele.

Teie Discordi serveri poolt kõneside marsruutimiseks kasutatavaid servereid värskendatakse kohe.

Serveripiirkonna muutmine otsesõnumikõne ajal

Ebakõla võimaldab ka otsesõnumeid otsesõnumites. Need on serverist sõltumatud, mis võimaldab teil muuta serveri regiooni keskkõnet.

Kahjuks saate seda teha ainult rakenduses Discord või veebisaidil Windowsis või MacOS-is. Seda funktsiooni ei toetata Androidis, iPhone'is ega iPadis.

Selleks alustage oma otsesõnumite loendis uut Discordi hääl- või videokõnet. See võib toimuda ainult kahe inimese vahel või grupihäälega.

Kõne alustamiseks klõpsake otsesõnumis lihtsalt nuppu Video või häälkõne.

Väljakujunenud kõnes klõpsake avatud vestluse paremas ülanurgas nuppu „Piirkond” ja valige rippmenüüst uus piirkond.

Teie kõne suunatakse läbi uue serveripiirkonna pärast lühikest (tavaliselt vähem kui sekundilist) katkestust. Erinevate serveriregioonide kvaliteedi testimiseks saate seda teha kõne ajal korduvalt.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found