Kuidas vabaneda Avasti märguannetest, helidest ja komplekteeritud tarkvarast

Avast on ebatavaliselt mürarikas viirusetõrjerakendus. See räägib valjusti märguandeid, kuvab reklaame ja kogub palju täiendavat tarkvara. Avasti vaigistamiseks võite mõned (või kõik) need tüütused keelata.

SEOTUD:Mis on parim viirusetõrje Windows 10 jaoks? (Kas Windows Defender on piisavalt hea?)

Järgmised toimingud tehti tarkvara Avast Free Antivirus abil. Avasti tasuta versioon võimaldab teil keelata kõik, välja arvatud selle hüpikaknad teiste Avasti toodete jaoks. See on lihtsalt hind, mille maksate tasuta versiooni kasutamise eest. Lisateabe saamiseks soovitatavate viirusetõrjeprogrammide kohta lugege seda juhendit.

Tarbetute lisade eemaldamiseks kohandage oma installi

Avasti installimise ajal võite klõpsata lingil „Kohanda”, et takistada Avastil täiendava tarkvara installimist, mida te võib-olla ei soovi.

Kui olete Avasti juba installinud ja soovite uuesti installimise kohandamise ekraani läbida, võite minna juhtpaneelile> Programmi desinstallimine ja topeltklõpsake loendis nuppu „Avast”.

Installitavate komponentide valimiseks klõpsake aknas Avast linki „Muuda”.

SEOTUD:Ärge kasutage oma viirusetõrje brauserilaiendeid: need võivad teid tegelikult vähem ohutuks muuta

Vaikimisi installib Avast oma soovitatud kaitse, sealhulgas täiesti eraldi „SafeZone Browser”, kaks erinevat brauserilaiendit, VPN-teenuse, paroolihoidla, arvuti puhastusprogrammi ja utiliidi, mis kontrollib teie muu töölaua tarkvara värskendusi .

Soovitame teil viirusetõrjebrauseri laiendusi mitte kasutada. Eelistame ka muid VPN-teenuseid, paroolihaldureid ja arvutipuhastusvahendeid. See kraam pole vajalik.

Siin saate täpselt valida, millised Avasti osad soovite installida, või klõpsake lihtsalt nuppu „Milliseid komponente soovite installida?” Ainult viirusetõrjetarkvara hankimiseks valige ruut „Minimaalne kaitse”.

Keela Avasti helid

Ülejäänud Avasti seaded on saadaval selle kasutajaliideses. Sellele juurdepääsemiseks klõpsake hiire parema nupuga oma teavitusalal oranžil ikoonil „Avast” või paremklõpsake sellel ja valige „Avatud kasutajaliidese avamine”. See ümmargune ikoon võib olla peidetud ülespoole suunatud noole taha süsteemses salves ikoonidest vasakule.

Seadete kuva avamiseks klõpsake Avasti akna paremas ülanurgas hammasratta kujulist ikooni „Seaded”.

Helisuvandite leidmiseks laiendage paani Üldine kategooriat „Helid”. Avasti täielikuks vaigistamiseks võite tühistada valiku „Luba Avast helid”.

Kui leiate, et Avasti suulised märguanded on tüütud, saate siin lihtsalt tühja ruudu „Kasuta helisignaale (kui see on saadaval)”.

Keela (enamik) Avasti hüpikuid

Avasti hüpikaknaseadete leidmiseks laiendage Avasti seadete akna paanil Üldine jaotist Hüpikud.

Avasti toodete hüpikakende lisamist ei saa keelata, kui teil pole Avasti tasulist versiooni. Kui te seda teete, saate siin tühistada ruudu „Kuva muude Avasti toodete hüpikpakkumised”.

Saate keelata muud tüüpi hüpikaknad - teabe, värskenduse, hoiatuse ja märguannete hüpikaknad - seadistades need siin kuvama „0“ sekundiks.

Avast kuvab teate ka siis, kui viirusetõrje värskendamine ebaõnnestub. Kui teil on regulaarselt ühenduse probleeme ja te ei soovi seda tõrketeadet näha, võite klõpsata sätete aknas jaotisel „Värskenda” ja tühjendada ruudu „Kuva tõrke ilmumisel märguandekast”.

Kõigi Avasti hüpikteadete peatamiseks kuni vaikiva režiimi keelamiseni saate aktiveerida ka üldise paani ülaosas oleva märkeruudu „Vaikne / mängurežiim”.

See takistab Avastil pahavara tuvastamisel märguandeid kuvamast, seega pole see tõenäoliselt seade, mida soovite lubada.

Keela Avasti e-posti allkirja funktsioon

See funktsioon ei tüüta teid, kuid inimesi, kellele meilisõnumeid saadate. Avast lisab teie saadetud e-kirjadele automaatselt allkirja, reklaamides ennast.

Selle funktsiooni keelamiseks tühjendage Avasti seadete akna üldpaanil suvand „Luba Avasti e-posti allkiri”.

Avast peaks enamasti olema vaikne ja minema kohe minema, kaitstes taustal arvutit. Peaksite nägema ainult Avasti tasuliste toodete hüpikpakkumisi.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found