Ruudujoonte ning ridade ja veergude pealkirjade printimine Excelis

Ruudujooned ning ridade ja veergude pealkirjad võivad olla abiks Excelis prinditud töölehtede andmete vaatamisel. Näitame teile, kuidas lülitada sisse paar seadet, et kuvada teie prinditud töölehtedel ruudujooned ning ridade ja veergude päised.

Ruudustiku printimine

Avage töövihik ja valige tööleht, millele soovite ruudustikujooned printida. Klõpsake vahekaarti „Lehekülje paigutus“.

MÄRKUS. See valik on konkreetne teie töövihiku töölehele.

Jaotises „Lehe valikud“ märkige jaotise „Ruudustikujooned“ all ruut „Prindi“, nii et kastis oleks märk.

Valik „Prindi ruudustikujooned” kehtib ainult praeguse töövihiku kohta ja see määratakse iga töövihiku töölehe jaoks eraldi. Iga töölehe valiku olek (sisse või välja) salvestatakse töövihikuga.

Samuti saate muuta ruudujoonte värvi.

Rida ja veeru pealkirjade printimine

Vaikimisi ei prindi Excel ekraanil kuvatavaid rida- ja veerupäiseid. Võite siiski seda teha.

Avage soovitud töövihik ja klõpsake selle töölehe alumises osas vahekaarti, mille rida- ja veerupäised soovite printida.

Klõpsake vahekaarti „Lehekülje paigutus”, kui see pole veel aktiivne vahekaart.

Jaotises „Lehe valikud” märkige jaotise „Päised” all ruut „Prindi”, nii et kastis oleks märk.

Nii nagu suvand „Prindi ruudustikujooned”, mõjutab ka suvand „Pealkirjade printimine” ainult praeguses töövihikus praegu aktiivset töölehte. Töövihiku teiste töölehtede rea- ja veerupäiste printimiseks valige iga tööleht ja lülitage see valik sisse.

Tõrkeotsing

Kui ruudujooni ei ilmu prindi eelvaates ega sellest tulenevas väljatrükis, on teie printeril tõenäoliselt lubatud mustandikvaliteet. See režiim on mõeldud tindi säästmiseks, nii et see jätab sellised asjad välja nagu ruudustikujooned.

Selle suvandi keelamiseks klõpsake Excelis File> Print> Page Setup. Klõpsake vahekaarti „Leht”. Kui siin on märgitud „Mustandi kvaliteet”, tühjendage see ja klõpsake nuppu „OK”.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found