Kuidas avada Minecrafti kaardi raskused

Minecraft 1.8 tutvustas uut funktsioonikaardi funktsiooni: võime kaardi raskusteseade püsivalt lukustada. Ehkki see on suurepärane viis julgustada teid petmata mängima, on pettumust valmistav ka see, kui raskused on lukustatud seadetesse, mida te ei soovi. Loe edasi, kui näitame teile, kuidas seadet jäädavalt muuta ja see avada.

Mis on raskuste lukk?

Võimalik, et kui olete selle artikli otsingupäringu kaudu leidnud, teate täpselt, mis on raskuslukk ja olete valmis sellest lahti saama. Kõigi teiste kiirendamiseks: raskuslukk on funktsioon Minecraft 1.8 tutvustatud funktsioon, mis võimaldab mängijatel jäädavalt lukustada mitte-petmist võimaldava ellujäämismängu raskusteseade.

Funktsioon võeti kasutusele pärast seda, kui mängijad seda palusid, kuna see takistab teil karvase olukorra eest pääsemise raskusi muutmast. Seega, kui määrate mängu ellujäämiseks, ilma pettusteta ja raskete raskusteta, ei saa te enda päästmiseks mütsi langedes mängu raskust ümber pöörata (nt muutes selle rahulikuks raskuseks sundida kõiki koletisi lootusetult eksinud ja nälginud mahajäetud miinivõlli).

Vaikimisi pole mängu raskused lukus, kuid seadistused leiate selleks, vajutades seadete menüü avamiseks klahvi “ESC” ja navigeerides seejärel alammenüüsse “Valikud”.

Raskuste lukk (ülal siniselt nähtav) asub kohe raskuste valimise nupu kõrval. Kui olete sellele lukustusnupule vajutanud ja oma valiku kinnitanud, ei saa kaardi raskusastet menüüsisestes seadetes muuta ja seda saab muuta ainult mängude petmise lubamise kaudu omamoodi tagaukseava abil või tegeliku mängufaili redigeerimisega. Vaatame nüüd mõlemat meetodit.

LAN-i trikiga raskuste muutmine

Kui soovite lihtsalt muuta raskuste seadistust ja see ei huvita, kas te selle tegelikult avate, on väike nipp, mis sõltub mängu avamisest kohalikus kohtvõrgus. Pole tähtis, kas te tegelikult ei mängi teise inimesega (või kui teie võrgus on isegi mõni muu arvuti). Kui avate mängu LAN-võrgus mängimiseks, saate mõlemad muuta mängurežiimi (nt Survival to Creative)ja võime pettaid sisse ja välja lülitada.

Kõigepealt heidame pilgu meie testimaailma raskustele.

Praegu on see seatud raskele ja lukustatud. Mängusiseste menüüde abil pole võimalik valikuid muuta ja kas lukustusikoonil või raskuste valimise nupul klõpsamine ei anna tulemusi. On aeg traadistada vana avatud LAN-i trikk luku ümber töötamiseks.

Selleks vajutage seadete menüü avamiseks klahvi “ESC”, klõpsake nuppu “Ava LAN-ile” ja valige siis, kui kuvatakse koos LAN-i mänguvõimalustega valik “Allow Cheats: ON”, nagu näha ülaltoodud ekraanipildil.

Kui pettused on lubatud, saate lukust hoolimata keerukuse seadete muutmiseks kasutada konsoolikäske. Naaske mängu juurde ja vajutage vestluskasti / konsooli üles tõmbamiseks klahvi “T”.

Sisestage raskusastme muutmiseks käsk “/ raskus rahulik”. (Raskusastmete tähised on vastavalt „rahumeelsed“, „lihtsad“ ja „rasked“ või „0“, „1“, „2“.)

Nüüd uuesti seadete menüüst vaadates leiate, et raskusastet on teie konsooli käsuparameetri põhjal reguleeritud.

Pange tähele, et raskuste seadistamine on endiselt lukus. Väljaspool mängu LAN-i avamist ja pettuste lubamist iga kord, kui soovite mängu muudatusi teha, ei saa te raskusastet reguleerida.

Kui soovite teha ainult ühe muudatuse, näiteks kui avastate, et teile ei meeldi kõrgem raskusaste ja soovite lihtsalt selle alalisele tasemele tagasi helistada, on see trikk täiuslik ja ei vaja välistarkvara; muutus püsib aja jooksul ka siis, kui lahkute mängust ja kaotate lubatud LAN-i petmisrežiimi. Kui soovite lukustuse ise avada (ja konsooli käsuga mitte ainult kulisside taga seadeid reguleerida), peate kasutama Minecrafti taseme redaktorit.

Raskusluku avamine

Kuigi varem välja pakutud tarkvara lisaväline nõutav trikk on tõenäoliselt piisav enamiku inimeste jaoks, kes soovivad lihtsalt keerukuse seadistust üks kord vahetada, siis neile, kes soovivad raskuste reguleerimist lennult ilma konsoolipettuse käskude kasutamiseta, on püsivam lahendus on korras.

SEOTUD:Kuidas vahetada Minecrafti maailma ellujäämisest loominguliseks kõvaks

Lukustusrežiimi püsivate muudatuste tegemiseks peate muutma tegelikku mängufaili level.dat. Te ei saa faili lihtsalt tekstiredaktoris laksutada, kuna Minecraft kasutab konkreetset vormingut, mida nimetatakse nimega binaarsildiks (NBT). Selleks peame kasutama tööriista, mille võite eelmisest Minecrafti õpetusest meelde tuletada: Kuidas Minecrafti maailma üle minna Survivalilt Creative'ile Hardcore'ile, NBTExplorer.

NBTExplorer on tasuta platvormidevaheline süsteem, mis on loodud spetsiaalselt Minecrafti NBT-põhiste mängude failide redigeerimiseks. Windowsi, Maci ja Linuxi versioonid leiate NTBExplorer GitHubi lehelt või saate selle kohta lisateavet Minecrafti foorumite ametlikust teemast.

Märkus. Kuigi see tehnika on väga ohutu ja tõenäoliselt ei riku teie andmeid,alati varundage oma maailma andmed enne nende muutmist. Kui te ei tea, kuidas seda teha, vaadake meie juhendit Minecrafti andmete varundamiseks siin.

Laadige rakendus alla ja käivitage see. Vaikimisi otsib see vaikeandmeid teie vaikimisi Minecrafti salvestatavast kaustast, kuid kui soovite redigeerida väljaspool vaikekataloogi asuvat salvestust, saate seda alati sirvida, kasutades faili leidmiseks käsku Fail -> Ava.

Meie selle õpetuse testimaailma nimetatakse piisavalt loominguliselt "Lukktesti I". Raskuste lukustuse seadete juurde pääsemiseks laiendage nii redigeeritava salvestusfaili kirjet kui ka järgnevat „level.dat” kirjet, nagu on näha alloleval ekraanipildil.

Failis level.dat leiduvate kümnete seas on otsitav kirje üleval: „DifficultyLocked”. Vaikeväärtus on „0” või lukustamata; see nihkub väärtusele 1, kui lukustate mängus raskuse seadmise.

Raskuste seadistuse jäädava avamiseks tehke topeltklõps kirjel „DifficultyUnlocked” ja muutke „1” väärtuseks „0”. Kui olete lõpetanud, salvestage muudatused menüükäsku Fail-> Salvesta (CTRL + S või samaväärne klaviatuuri otsetee teie süsteemis). Laadime oma mängu uuesti üles ja üles, kontrollime raskuste seadistamist.

Raskuste valiku seade on lukustamata ja meil on raskusi seadete muutmisel ilma konsooli käskude või failide redigeerimiseta.

Kas Minecrafti küsimus on suur või väike? Saatke meile e-kiri aadressil [email protected] ja me anname endast parima, et sellele vastata.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found