Kuidas lähtestada Androidi rakenduste käivitaja vaikeväärtusele

Androidi uute rakenduste kanderakettidega ringi mängimine on päris lõbus, kuid pole täpselt selge, kuidas Google'i vaikekäivitajale tagasi minna. Loe edasi, kui me sulle näitame.

SEOTUD:Kuidas seadistada Androidi vaikerakendusi

Vaikerakenduste vahetamine võib olla natuke segane. Tegelikult oli vaikekäiviti vahetamine piisavalt segane, et alates Android 4.4-st lisas Google selle tegemiseks palju ilmsema viisi. See jäi suures osas samaks kuni Android 7.0-ni, kui Google muutis asju vaid pisut. Tutvustame kanderaketi muutmist kõigis Androidi versioonides, alustades kõigepealt uusimast versioonist.

Vaikekäivitaja muutmine operatsioonisüsteemis Android 7.x Nougat

Nougatist leiate vaikekäivitaja sätte samast kohast nagu kõik teised vaikerakendused. Mõeldes sellele on mõtet, kuid see ei pruugi olla esimene koht, kuhu te vaatate - eriti kui olete harjunud vana, Nougati-eelse meetodiga.

Esimene asi, mida peate tegema, on hüpata menüüsse Seaded. Tõmmake märguandevari kaks korda, seejärel puudutage hammasrattaikooni.

Sealt navigeerige alla jaotiseni „Rakendused” ja vajutage seejärel hammasrattaikoonisedamenüü.

Sellest menüüst veidi allapoole näete sissekannet „Kodurakendus” - puudutage seda, muutke käivitusprogrammi ja olete valmis.

Vaikekäivitaja muutmine operatsioonisüsteemis Android 4.4 - 6.x

SEOTUD:Nova Launcheri installimine võimsama ja kohandatava Androidi avaekraani jaoks

Android 4.4 - 6.x kanderaketi vahetamine on tegelikult veelgi lihtsam. Tõmmake märguandevari kaks korda, seejärel puudutage seadete juurde minemiseks hammasrattaikooni. Seejärel kerige alla ja puudutage valikut Kodu. See on kõik. Väärib märkimist, et see valik onainult kuvatakse, kui teil on installitud mitu kanderaketti. Kui kasutate endiselt aktsiaoptsiooni, pole seda kirjet seal.

MÄRKUS. Paljudel Samsungi seadmetel pole menüüs Seaded suvandit Kodu. Kui teil pole seda valikut, siis on see tegelikult rohkem nagu Nougati ülaltoodud juhised - minge lihtsalt jaotisse Seaded> Rakendused> Vaikerakendused.

Kodumenüüst leiate ülimugava rakenduste käivitusprogrammi valiku ekraani.

Kodumenüüst saate valida uue käivitaja ja kustutada ka käivitajad, mida te enam ei soovi. Vaikimisi käivitusprogrammis on kustutamisvalik alati hall (või puudub ikoon üldse, sõltuvalt Androidi versioonist). Vanematel Android-seadmetel on vaikekäivitaja nimega lihtsalt "Launcher", kus uuemate seadmete aktsia vaikevalikuks on "Google Now Launcher". Ja see sõltub muidugi tootja ehitusest - näiteks nimetatakse vaikevalikut nimeks „TouchWiz”. LG seadmetes nimetatakse seda lihtsalt koduks.

4.4-eelse Androidi vaikekäiviti muutmine

Kui kasutate seadet, millel on mis tahes Androidi versioon enne 4.4, peate vaikekäivitaja muutmiseks kasutama veidi teistsugust (ja vähem intuitiivset) lähenemist.

Esiteks peate navigeerima menüüs Seaded> Rakendused> Kõik.

Kerige alla ja otsige omapraegune rakenduste käivitaja. Meie näidisseadme puhul on vaikimisi käivitaja Google Now käivitaja.

Klõpsake praegusel vaikekäivitusprogrammil ja kerige seejärel jaotiseni „Käivita vaikimisi”.

Käivitusprogrammi vaikelipu eemaldamiseks puudutage käsku „Kustuta vaikesätted”. Seejärel vajutage käivitaja funktsiooni käivitamiseks oma seadme kodunuppu.

Valige soovitud kanderakett ja seejärel valige „Alati”, kui olete valmis valikule pühenduma, või „Ainult üks kord”, kui soovite sellega ringi mängida.

See on kõik, mis seal on! Sõltumata sellest, kas proovite minna tagasi kolmandale käivitusprogrammile, mida proovisite, või vaikimisi, millega alustasite, on asjade korrastamiseks vaja vaid mõnda hiireklõpsu paremas menüüs.