Kuidas sundida tumedat režiimi Google Chrome'i igale veebisaidile

Chrome 78-l on varrukas uus trikk. See võimaldab sunniviisiliselt lubada tumeda režiimi igal külastataval veebisaidil, lõpetades need pimedad valged taustad teie kenal pimedal töölaual.

Uuenda: Alates Chrome OS 78-st põhjustab see lipp ilmselt tõsiseid probleeme Chrome OS-is. Ärge proovige seda, kui kasutate Chromebooki või peate pärast Chrome OS-i lähtestama.

See on jõhkra jõu lahendus

Google Chrome'is on juba sisseehitatud pime režiim. Kui kasutate seda, saavad veebisaidid automaatselt pimedasse režiimi lülituda, eeldades, et sait seda toetab. Kuid enamikul veebisaitidel pole automaatset pimedat režiimi ega ühtegi pimedat režiimi.

Selle asemel, et oodata miljoneid veebisaite pimedas režiimis liikuvale vagunile, muudab Chrome'i uus valik "Force Dark Mode for Web Contents" kõik need eredad veebisaidid tumedaks. See on natuke nagu iPhone'is nutika inverdi kasutamine - heledad värvid muutuvad erksaks, kuid see jätab pildid rahule.

See on jõhker lahendus ja see ei ole nii ilus, kui oodata veebisaite, et võimaldada nende enda uued läikivad tumedad teemad. Kuid see muudab veebi kõikjal pimedaks. Varem võite alla laadida ja installida brauserilaiendeid, mis muutsid heledad veebisaidid automaatselt pimedaks. Nüüd on see Chrome'i sisse ehitatud.

Selle valiku lubamine ei lülita Chrome'is pimedat režiimi sisse - selleks peate lubama kogu opsüsteemi pimeda režiimi valiku. Näiteks minge Windows 10-s jaotisse Seaded> Isikupärastamine> Värvid ja valige suvand Vali oma vaikerakenduse valik „Tume”. MacOS-is aktiveerige tume režiim menüüst System Preferences> General.

SEOTUD:Google Chrome'i tumerežiimi lubamine Windows 10-s

Kuidas sundida tumedat režiimi kõikidele veebisaitidele

Kas soovite seda proovida? See valik on saadaval peidetud lipuna Chrome 78-s. Nagu kõik lipud, on see ka eksperimentaalne valik, mida võidakse igal ajal muuta või eemaldada. Ühel päeval võib see minna Chrome'i seadete ekraanil õige valikuni või see kaob täielikult.

Selle leidmiseks tippige Chrome'i omnikastikesse „chrome: // flags” ja vajutage sisestusklahvi.

Otsige ilmuva katse lehe ülaosas olevast otsingukastist „Dark Mode”.

Klõpsake jaotise „Force Dark Mode for Web Contents” paremal asuvat kasti ja valige vaikeseadeks „Enabled”.

Chrome'i taaskäivitamiseks klõpsake nuppu „Taaskäivita”. Chrome sulgeb ja taaskäivitab kõik teie avatud veebilehed. Enne brauseri taaskäivitamist salvestage kindlasti nendel lehtedel kogu sisu - näiteks tekstikastidesse sisestatud asjad.

Sirvige ja vaadake, kuidas see töötab. Kui see teile ei meeldi, minge tagasi Chrome'i ekraanile Eksperimendid, muutke see valik uuesti vaikeväärtuseks ja taaskäivitage brauser. Pärast selle valiku keelamist lõpetab Chrome veebisaidi värvidega segamise.

Võite proovida ka teisi Force Dark Mode võimalusi. Erinevad režiimid annavad veebilehtedel erinevaid tulemusi. Mõni neist muudab isegi heledad pildid ümber, muutes need tumedaks. See muudab piltide loomulikult teistsuguseks, kuid see võib olla mugav, kui soovite pidevalt tumedat töölauda.

Ärge tundke sundi tumedat režiimi kasutama, kui see teile ei meeldi. Tume režiim on trendikas, kuid see ei pruugi tegelikult teie jaoks parem olla. Vaatamata sellele armastame me igatahes tumedat režiimi.

SEOTUD:Tume režiim pole teie jaoks parem, kuid me armastame seda igal juhul


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found