Kuidas lubada Firefoxis tume režiim

Firefox hakkab peagi austama Windows 10 pimedate rakenduste režiimi sätteid. Kuid saate Firefoxis pimeda režiimi lubada juba täna, igas operatsioonisüsteemis ja ilma kolmandate osapoolte teemasid installimata. See töötab Windows 7, Windows 10, macOS ja Linux.

Firefoxi teema muutmiseks klõpsake Mozilla Firefoxi menüü> Lisandmoodulid.

SEOTUD:Tumeda teema kasutamine Windows 10-s

Klõpsake lisandmoodulite lehe vasakus servas valikut „Teemad”.

Siin näete kolme eelinstallitud teemat: Vaikimisi, Tume ja Hele.

Vaikimisi teema on tavaline kerge teema, mis austab teie Windowsi teema sätteid. Näiteks kui lubate Windows 10 värvilised tiitliribad, kasutab Firefox vaiketeemaga värvilisi tiitliribasid.

Tume teema on Firefoxi pime režiim. Kõik Firefoxis - sealhulgas tiitliriba, tööriistaribad ja menüüd - muutub tumeda teemaga mustaks või tumedaks halliks.

Valgus teema kasutab heledamaid halli. Selle teema lubamisel kasutab Firefox helehalli tiitliriba ja muid elemente, isegi kui teil on Windowsis värvilised tiitliribad lubatud.

Tumeda teema või mõne muu teema lubamiseks klõpsake sellest paremal asuvat nuppu „Luba”. Firefoxi teema muutub koheselt.

Rohkem teemasid saate installida Mozilla lisandmoodulite veebisaidi jaotisest Teemad.

Kui olete Firefoxi sünkroonimise lubanud, sünkroonitakse teie valitud teema kõigi arvutitega, milles olete Firefoxi sisse loginud. Firefoxi sünkroonimisseadete vaatamiseks klõpsake menüüd> Valikud> Firefoxi konto.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found