Rakenduste kustutamine iPhone'is või iPadis iOS 13-ga

Apple muutis teie iPhone'i ja iPadi avaekraani toimimist operatsioonisüsteemis iOS 13. Nüüd, kui rakenduse ikooni pikalt vajutate, näete kõigepealt kontekstimenüüd, mitte tavalisi "x" -nuppudega jigeldavaid ikoone.

Seda kõike seetõttu, et Apple on 3D Touchist lahti saamas. Selle kontekstimenüü avamiseks ei pea ekraani eriti tugevalt vajutama, vaid peate lihtsalt ikooni pikalt vajutama ja kuvatakse menüü. Nüüd on veel üks samm enne, kui need rakenduse ikoonid hakkavad värisema.

Rakenduste kustutamine avaekraanilt

Uue kontekstimenüü kasutamiseks vajutage rakenduse ikooni pikalt, kuni menüü ilmub, ja puudutage käsku „Rakenduste ümberkorraldamine”. Rakenduse ikoonid hakkavad värisema ja saate neid teisaldada või kustutada.

Võite ka pikalt vajutada rakenduse ikooni ja jätkata pikka vajutamist sõrme tõstmata, isegi pärast kontekstimenüü ilmumist. Kui ootate veel hetke, kaob menüü ja rakenduse ikoonid hakkavad jigitama.

Puudutage rakenduse ikooni jaoks nuppu „x” ja kinnitamiseks puudutage nuppu „Kustuta”. Kui olete lõpetanud, puudutage ekraani paremas ülanurgas valikut „Valmis”.

Rakenduste desinstallimine seadetest

Rakendusi saate desinstallida ka seadete alt. Avage Seaded> Üldine> iPhone'i salvestusruum või iPadi salvestusruum. Sellel ekraanil kuvatakse teie installitud rakenduste loend ja nende kohalikku salvestusruumi. Puudutage selles loendis rakendust ja puudutage selle kustutamiseks käsku „Kustuta rakendus”.

Rakenduste eemaldamine App Store'ist

Alates iOS 13-st saate rakendusi kustutada ka App Store'i värskenduste loendist. Uuenduste loendisse pääsemiseks avage App Store ja puudutage oma profiiliikooni. Jaotises Eelseisvad automaatsed värskendused või Värskelt hiljuti pühkige rakendusel vasakule ja puudutage seejärel selle eemaldamiseks nuppu „Kustuta”.

Kui mõnda rakendust hakatakse värskendama - või lihtsalt värskendatakse - ja saite aru, et te ei soovi seda enam installida, on seda nüüd lihtne siit eemaldada, ilma et see oleks mujalt jahtinud.

Rakenduste desinstallimine võtab lihtsalt uue puudutuse või veidi pikema vajutuse nüüd, kui iOS 13 on väljas. See pole suur asi, kuid on natuke üllatav, kui esmalt rakenduse ikooni pikalt vajutate ja näete seda uut kontekstimenüüd.

SEOTUD:3D Touchi ei teadnud keegi ja nüüd on see surnud


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found