Kuidas tsiteerida pilte PowerPointis

Miljardid pildid on Internetis - kuid mitte kõiki neid pole tasuta kasutada. Kui lisate litsentsitud fotod PowerPointi dokumentidesse, peate tõenäoliselt märkima, kust see pärineb ja kes selle tegi. Nii toimige järgmiselt.

Enne alustamist on oluline meeles pidada, et piltide tsiteerimine võib varieeruda. Ametlikku viitamist on vaja akadeemilises keskkonnas, kus dokumentide jaoks kasutatakse selliseid ametlikke stiile nagu APA. Teise võimalusena võib autoriõiguste litsentsimine nõuda piltide viitamist erineval viisil, olenevalt kasutatud litsentsist.

Kuidas tsiteerida pilte ja pilte PowerPointis

Piltide ja piltide tsiteerimine PowerPointis on tegelikult üsna lihtne. Erinevalt Microsoft Wordi või muu Office'i tarkvaraviidetest ei ole PowerPoint tegelikult loodud viitamist silmas pidades. See ei tähenda, et te ei peaks PowerPointis tsiteerima pilte - see võib siiski olla nõutav akadeemilistel ja litsentsimistingimustel.

Pildi või foto tsiteerimiseks PowerPointis peate kõigepealt avama PowerPointi esitluse ja lisama pildi või pildi.

SEOTUD:Kuidas lisada pilti või muud objekti Microsoft Office'i

Pildile tsiteerimise lisamiseks peate lisama tekstikasti. Selleks klõpsake lindiribal käsku Lisa> Tekstikast.

Järgmisena joonistage hiirega või puuteplaadiga tekstikast - asetage see oma pildi alla või sobivasse asendisse selle lähedal.

Kui tekstikast on loodud, saate lisada tsiteerimise.

Kuidas seda teha, vaadake asjakohast pildilitsentside juhendit või akadeemilist stiili juhendit. Akadeemilise viitamise jaoks saate teenuse Tsiteeri see minu jaoks luua tsitaadi, mille saate oma tekstikasti kopeerida.

Kui viide on paigas, saate teksti vormindada, kasutades vahekaardi „Kodu” lindiriba vormindamisvalikuid.

Viiteteksti ja piltide grupeerimine koos PowerPointis

Tõenäoliselt on hea, kui viide on paigas, ankurdada see PowerPointi grupeerimisfunktsiooni abil oma pildi külge.

SEOTUD:Kuidas ankurdada pilte PowerPointi tekstiks

Selleks valige hiirega nii tsitaadi tekstikast kui ka pilt ja seejärel paremklõpsake. Valige kuvatavate suvandite menüüs Rühm> Rühm, et pilt ja tekstikast omavahel kokku siduda.

Viidates tekstivälja ja pildi rühmitades rakendatakse kõik teie pildil tehtud muudatused (näiteks suuruse muutmine või teisaldamine) mõlemale korraga.

Nende hilisemaks rühmitusest vabastamiseks korrake lihtsalt ülaltoodud samme, paremklõpsates oma pildil või tekstiväljal ja seejärel klõpsates nuppu Rühm> Tühista grupeerimine.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found