Kuidas käivitada Malwarebytes koos teise viirusetõrjega

Malwarebytes Anti-Malware on suurepärane turbetööriist, mis on eriti tõhus "potentsiaalselt soovimatute programmide (PUP)" ja muude ebameeldivate tarkvaradega, millega traditsioonilised viirusetõrjeprogrammid ei tegele. Kuid see on mõeldud kasutamiseks koos viirusetõrjega ja ei asenda seda täielikult.

Kui kasutate Malwarebytes Anti-Malware'i, peaksite seda käitama koos esmase viirusetõrjeprogrammiga, et hoida oma arvuti tipptasemel turvakujul. Kuid traditsiooniline nõuanne on mitte käitada kahte pahavaratõrjeprogrammi korraga. Selle nõela niitimiseks toimige järgmiselt.

Nõudmisel skaneerimine

Malwarebytes Anti-Malware standardne tasuta versioon toimib lihtsalt tellitava skannerina. Teisisõnu ei tööta see taustal automaatselt. Selle asemel teeb see midagi ainult siis, kui käivitate selle ja klõpsate nupul Skannimine.

See Malwarebytes'i versioon ei tohiks teie viirusetõrjeprogrammi üldse häirida. Lihtsalt installige see ja käivitage see aeg-ajalt skannimiseks ning kontrollige potentsiaalselt soovimatuid programme, mida peaaegu keegi tegelikult ei soovi. See leiab need ja eemaldab need. Pahavaravastase programmi kasutamine tellitavate skanneritena on turvaline viis teise arvamuse saamiseks.

Te ei peaks siin lisakonfiguratsiooni tegema. Kui Malwarebytes teatab leitud tõrketüki eemaldamisel mingist veast, võite selle peamise viirusetõrjeprogrammi reaalajas skannimise peatada või keelata, et see ei segaks, ja seejärel lubada reaalajas skaneerimine kohe pärast seda. Kuid isegi see ei tohiks olla vajalik ja me pole kunagi kuulnud, et keegi peaks sellise probleemiga kokku puutuma.

Käivitage Malwarebytes kõrvuti režiimis

Alates Malwarebytes 4-st registreerib Malwarebytes Premium versioon end vaikimisi süsteemi turbeprogrammina. Teisisõnu, see haldab kogu teie pahavaratõrjet ja Windows Defender (või mis tahes muu installitud viirusetõrje) ei tööta taustal.

Soovi korral saate ikkagi mõlemat korraga joosta. Nii tehke järgmist: avage Malwarebytes'is sätted, klõpsake vahekaarti "Turvalisus" ja keelake valik "Registreeri Malwarebytes alati Windowsi turvakeskuses".

Kui see valik on keelatud, ei registreeri Malwarebytes ennast süsteemi turvarakenduseks ning nii Malwarebytes kui ka Windows Defender töötavad korraga.

Reaalajas skaneerimine

Malwarebytes Anti-Malware Premium tasuline versioon sisaldab ka reaalajas skannimise funktsioone. Malwarebytes töötab taustal, skannides teie süsteemi ja avatavaid faile probleemide suhtes ning takistades neil kõigepealt teie süsteemis juurdumist.

Probleem on selles, et teie peamine viirusetõrjeprogramm juba töötab niimoodi. Tavaline nõuanne on, et kahe viirusetõrjeprogrammi korraga lubamine ei tohiks olla lubatud. Nad võivad üksteist erineval viisil segada, aeglustada teie arvutit, põhjustada krahhe või isegi takistada üksteist töötamast.

SEOTUD:Viirusetõrje aeglustab teie arvutit? Võib-olla peaksite kasutama välistusi

Malwarebytes on kodeeritud teistmoodi ja on loodud töötama koos teiste viirusetõrjeprogrammidega ilma sekkumiseta. See võib isegi töötada ilma täiendava konfiguratsioonita. Kuid selleks, et see töötaks nii hästi kui võimalik ja parandaks jõudlust, peaksite seadistama välistused nii Malwarebytes Anti-Malware Premium'is kui ka oma tavalises viirusetõrjeprogrammis.

Selleks tehke rakenduses Malwarebytes avage Malwarebytes, klõpsake ikooni Seaded, valige käsk „Luba loendit” ja lisage kaust - tavaliselt programmifailide alt -, mis sisaldab teie viirusetõrjeprogrammi faile.

Laadige oma viirusetõrjeprogrammi viirusetõrjeprogramm, leidke „välistused”, „eiratud failid” või muu sarnase nimega jaotis ja lisage sobivad Malwarebytes-failid. Malwarebytes'i ametliku dokumentatsiooni kohaselt peaksite need failid välja jätma:

C: \ Program Files \ Malwarebytes

Täpsemate juhiste saamiseks võiksite teha veebiotsingu „Malwarebytes” ja viirusetõrjeprogrammi nimi. Või otsige lihtsalt oma viirusetõrjeprogrammi nime ja „välistamisi“ veebist, et teada saada, kuidas neid välistusi lisada ja Malwarebytes'i veebisaidil nimetatud faile välja jätta.

Malwarebytes on loodud töötama koos tavalise viirusetõrjeprogrammiga, nii et te ei peaks selle pärast enamasti muretsema - eriti kui kasutate lihtsalt tasuta versiooni. Kui kasutate tasulist versiooni, võib välistuste seadistamine aidata teil probleeme vältida ja arvuti jõudlust maksimeerida. Kuid ka see pole enamasti vajalik.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found