Kuidas edastada arsti, kes pole kaablita

Arst, kes on uskumatult populaarne saade kogu maailmas, kuid vanu episoode on raske uuesti vaadata. Ükskõik, kas soovite seda otseülekandes voogesitada või klassikat vaadata, saate need kõik kätte saada.

Otseülekanded

BBC America kanal segab palju vanemaid uusimaid osi Arst, kes aastaajad. See on ka koht, kuhu minna vaatama viimaseid episoode nende eetris olles. Need on voogedastusteenused, mida saate kasutada uusima hooaja iga osa vaatamiseks.

SlingTV

SlingTV-l on kaks võimalust, mis võimaldavad teil voogesitada BBC America'i üsna odava hinnaga. Sling Blue'i saate osta esimese kuu eest 20 dollariga ja seejärel 30 dollarit kuus pärast seda. Samuti on võimalus Sling Orange ja Blue, mis on esimese kuu eest 35 dollarit, seejärel tõuseb see hiljem kuus 45 dollarini kuus.

Philo

Philo on veel üks odav valik, mis annab teile võimaluse nautida kõike, mida BBC America pakub. 20 dollari eest kuus saate juurdepääsu umbes 60 kanalile, et saaksite kätte saada kõik vajalikud saated. Saate seda teenust proovida seitsmepäevase tasuta prooviversiooniga, et nautida kogu selle pakutavat.

fuboTV

fuboTV on kõige kallim variant, kuid sellel on palju kanaleid, mille vahel valida. Kui saate valida üle 100 kanali, maksate selle teenuse eest kuus 55 dollarit. Ka voogedastusteenuse jaoks on ette nähtud seitsmepäevane prooviversioon, nii et te ei pea sellest muutuste pakist kohe loobuma.

YouTube TV

Kui soovite, et oleks kaasas palju erinevaid tipptasemel kanaleid sisaldavaid kanaleid, võib teie jaoks olla just YouTube TV. See teenus pakub 70 või enamat kanalit, sealhulgas kohalikke sporti ja uudiseid hinnaga 50 dollarit kuus. Selle teenuse jaoks on ka viiepäevane prooviversioon, nii et proovige seda enne ostmist julgelt.

Moodne ja klassikaline Kes

Proovige järele jõuda vanematele osadele Arst, kes saate viimaste hooaegade voogesituse kaudu. Kuigi peate need ostma, pole see suur kulu. Nendel erinevatel veebisaitidel on episoodid teile kättesaadavad, et saaksite neid järgmistel päevadel nautida.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video on selle armastatud saate tonnide hooaegade kodu, mida saate korraga osta nii episoodis kui ka hooajal. 2 dollari jagu või 15 dollarit hooajal saate oma raamatukogus olla kõik aastaajad, et saaksite neid igal ajal vaadata.

Google Play

Google Plays on saadaval üsna mitu vanemat osa, mis võimaldavad teil näha, kuidas saade algas. Vanemate saadete jaoks saate kulutada 2 dollarit episoodi või 7 dollarit hooajal. Need on suurepärased, et näha, kuidas me saime Aja Isanda, keda me täna tunneme ja armastame.

iTunes

Kui teil on konkreetne klassikaline arst, keda tunnete ja armastate, on iTunes'is parimad episoodid ümardatud enamiku arstide jaoks. Nii Tom Bakeri, William Hartnelli ja Peter Davisoni kui ka paljude teiste kollektsioonidega saate igal hooajal saada umbes 10 dollarit.

Selle hämmastava saate nautimiseks on kõigil erinevatel viisidel võimalik kõikidele episoodidele ja emotsioonidele järele jõuda. Naerate, nutate ja kõik, mis vahele jääb, on iga doktor isegi teleris näidatud. Allonsey!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found