Kuidas saada Bingi igapäevaseid fotosid taustapildiks Windows 10-s

Microsoft pakub nüüd ametlikku viisi, kuidas Bingi kaunid avalehe fotod seada töölaua taustaks. Iga päev haarab tööriist Bingilt automaatselt uue kõrge eraldusvõimega pildi ja määrab selle töölaua taustpildiks.

Iga päev Bingi kodulehelt taustapiltide saamiseks peate Microsofti veebisaidilt alla laadima ametliku rakenduse Bing Wallpaper.

Käivitage allalaaditud rakendus selle installimiseks ja tühjendage kindlasti valikud „Määra Bing minu avaleheks” ja „Määra Bing minu vaikotsingu pakkujaks”, kui te ei soovi Bingit Chrome'is oma uueks avaleheks ja vaikeotsingumootoriks seada. Firefox ja Edge.

Rakendus Bing Wallpaper installib ennast ning tõmbab ja määrab teile automaatselt uue töölaua taustapildi. Näete mis tahes pilti, mis täna Bingi avalehel kuvatakse.

Rakendus käivitub, kui käivitate arvuti ja laadite iga päev automaatselt alla uue töölaua taustpildi ja määrate selle.

Taustapildi muutmiseks leidke oma teavitusalalt (süsteemses salves) ikoon Bing, klõpsake sellel ja kasutage suvandeid „Muuda taustapilti“. Saate kiiresti liikuda mõne saadaoleva taustapildi vahel.

Võite ka sellel ikoonil klõpsata, et näha selgitust selle kohta, mis foto on - näiteks ütleb see teile, mis tüüpi loom see on või kus maastikku pildistati.

Inimesed on Bingi piltide töölaua taustapiltideks seadmiseks kasutanud erinevaid kolmanda osapoole tööriistu juba aastaid - isegi Linuxis! Nüüd on lõpuks olemas ametlik, toetatud ja hõlpsasti kasutatav tööriist, mis teeb selle teie jaoks Windows 10-s.

Kui teile meeldib Bingi taustapildi tööriist, saate iga päev lukustuskuvale ka uusi pilte, jättes lisatud Windows 10 Spotlighti funktsiooni lubatud. Varem oleme reklaamidest lahti saamiseks soovitanud Spotlighti keelata, kuid Microsoft pole juba mõnda aega Windowsi Spotlighti reklaamide edastamiseks kasutanud.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found