Kuidas lisada Wordi autoriõiguse või kaubamärgi sümbol

Mõne nobeda klahvivajutusega saate hõlpsalt oma Wordi dokumenti lisada sadu sümboleid. Kaks kõige sagedamini sisestatavat on autoriõiguse ja kaubamärgi sümbolid, nii et vaatame paari kiiret viisi, kuidas saate need oma dokumenti lisada.

Kuidas lisada autoriõiguse või kaubamärgi sümbol menüü Sümbolid abil

Lülitage Wordi lindil vahekaardile „Lisa”.

Klõpsake nuppu „Sümbol“.

Vaikimisi on nii autoriõiguse kui ka kaubamärgi sümbolid saadaval otse rippmenüüs. Nende lisamiseks oma dokumenti klõpsake mõlemal.

Presto! Sümbol on nüüd teie dokumendis.

Kui te ei näe rippmenüüs „Sümbol” autoriõiguse või kaubamärgi sümboleid, tähendab see tõenäoliselt, et olete sisestanud hulga muid sümboleid. Word jätab meelde viimased 20 kasutatud sümbolit ja paigutab need sellesse menüüsse, tõrjudes välja muud seal ilmuvad sümbolid. Seega, kui te neid ei näe, peate klõpsama valikul "Veel sümboleid" ja neid sirvima.

Kui soovite lisateavet sümbolite Wordi sisestamise kohta, vaadake meie vastavat artiklit.

Autoriõiguse või kaubamärgi sümboli sisestamine klaviatuuri abil

Klaviatuuri abil saate Wordi lisada ka autoriõiguse ja kaubamärgi sümbolid. See töötab, kuna mõlemad sümbolid on vaikimisi kaasatud Wordi automaatse korrigeerimise seadetesse.

Autoriõiguse sümboli sisestamiseks sisestage tüüp (c) ja vajutage tühikuklahvi. Ilmub autoriõiguse sümbol.

Kaubamärgi sümboli sisestamiseks sisestage tüüp ((tm)) ja vajutage seejärel tühikut. Ilmub kaubamärgi sümbol.

Lihtne, eks?

Kui soovite näha, millised muud automaatkorrigeerimise valikud on Wordil varrukas, valige Fail> Valikud> Korraldus> Automaatkorrektuuri suvandid Avanenud akna vahekaardil Automaatkorrigeerimine saate sirvida loendit kõigest, mida Word võib kirjutamise ajal asendada, sealhulgas näiteks sümbolid ja tavaliselt valesti kirjutatud sõnad. Võite isegi luua oma kirjed, kui soovite luua teksti otsetee, mida sageli sisestate.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found